Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki tud segiteni nagyon...

Betti1122 kérdése:

Valaki tud segiteni nagyon erosen vitatkoztak a szüleim apa majd nem meg ütöd te anyát nagyon meg ijedtem ordibáltam hogy hagyák aba de akoris fojtaták ha a mamám nem halota volna meg a vitat akkor apa meg ütöte volna anyát!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Először is tanulj, mert nem viszed semmire és te is majd ilyen primitív kapcsolatban találod magad mint amilyen a szüleidé. Tessék megtanulni helyesen írni, mert rémes az eddigi teljesítményed.


Egyébként pedig nem tudsz csinálni semmit, ez szüleid játszmája, nekik kell letudni. Jobb esetben amikor mindenki békés akkor elmondhatod, hogy mennyire roszz volt ezt látni. Tanulj belőle, hogy később neked ne ilyen kapcsolataid legyenek.

2016. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Hany eves vagy? Oszinten!

Csak azert kerdem, hogy tudjubk segiteni, mert az eletkor nem mindegy!

Ja es porzaszto a helyesirasod!

("meg utod te, hagyak, utote, majd nem)

Amugy sajnallak

2016. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom felzaklatott állapotban írta és úgy tűnik telefonról is. Ilyen kérdésnél nektek tényleg az a legnagyobb bajotok, hogy hány helyesírási hiba van benne??


Kérdező: Min veszekedtek? Nem volt apukád berúgva eseteg?

2016. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Édes, rhadtul nem vagy vicces, tudod, sokaknál ez VALÓDI probléma.

Persze, szr a suli, elhiszem, unalmas, de kitalálhatnál mást is.

2016. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj ötöske, ne terjeszd már az okosságodat, üsd be a google-be és utána okoskodj.

Ez a második kérdése:

[link]


akkor ki a troll?

2016. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat !de aki azt irta hogy trol stb az jo lene hogy bele gondolna ebe ami igaz! és bocsi a helyes írásért csak meg ijedtem és amugy ez az oldal ara van hogy segídsünk a másik embernek hogy mit csináljon!!!! És amugy áljatok le téleg nem fogjátok fel agyilag hogy mivan!Téleg én nem találtamki mert én ilyen hülyeséget nem találok ki!És a helyet hogy kritizájátok a másikat meg kérdezhetnének hogy hogy vagy ?tudok -e segíteni? Vagy valami mindegy......Ja az egyik komentelő fel rakta hogy miket kérdezek az egyik kérdésem az a fogyokúrával van kapcsolatban és azt a barátomnak kérdeztem meg hogy tudjátok!!!
2016. febr. 6. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!