Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kétségbe esés felső határnál...

A kétségbe esés felső határnál vagyok? Mitől legyek

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz!

Teljesen kétségbe vagyok esve! Másodéves közlekesmdésmérnök hallgató vagyok Győrben és sorra kapom be az egyeseket már most van 12 a 31ből ami után kirúgások. Nem igazán szeretem ezt tanulni nem is érdekel nulla a siker élményem, emiatt annyira el vagyok keseredve hogy lassan a gondolataim az öngyilkosság határát surolják. Félek újra felvételizni nem akarok csalódás okozni apukámnak csalódni bennem?! Esetleg meggyűlölne nem tudom! Remegve megyek be a vizsgákra és anyukámnak rendszeresen megkapom hogy én biztos nem tanulok lusta vagyok és ez nagyon fáj nekem mert úgy érzem nem érdemlem meg! Ti mit javasolnátok mit tegyek? Van aki volt már ilyen helyzetbe?

Köszönöm aki elolvasta



2015. dec. 27. 00:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem akarsz csalódást okozni. És szted mit éreznének, ha bántanád magad? Az aztán megoldás. Felnőtt ember vagy, állj ki magadért és azért, amit csinálni szeretnél. Gondold végig az életed, hogy mit szeretnél kezdeni vele és hajrá!
2015. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Telorol ír ti szerencsételnek mit kötekedtek, kit érdekel hogy helyes e értelmezni nem tudjátok a mondato?? Mert ha nem akkor elmentek ám a....
2015. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindegyiket! Vicces volt azt olvasni hogy lehülyéztek néhányan az írás miatt!

Hahó emberek nem hallottatok még olyanról automatikus billentyűzetről ami kijavítja az ember szavait a telefonon??

Mindenki tévedhet!! :D

De azért jókat mosolyogtam ezért már megérte

2015. dec. 27. 17:54
 14/14 anonim válasza:
Azt hittem már hogy csak én vagyok ilyen helyzetbe. Én is utálom a jelenlegi iskolát/szakmát ahova járok. Mivel én még tanköteles vagyok ebben a tanévben, ezért még ki kell járnom, hogy áttudjak menni másik iskolába. Próbálkoztam már, csak a gyakorlatok 30%-ról lekéstem, és ezért nem tudtak átvenni, csak év végén... 1 év oda lett, de legalább megszabadulok tőle...
2015. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!