Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok csinálni ha az...

Sátáncica kérdése:

Mit tudok csinálni ha az anyám ver és nem enged el sehova és mindenért én kapok? 16 vagyok és ha szólok is akkor se mehetel sehova sose szöktem meg a rendőrség sose hozott haza és nem volt velük semmi balhém.

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Kis "sátáncica " !

A verés miatt szépen elbattyogsz a gyámügyre, vagy jelzed az iskolád családvédelmisénél a helyzetet. Viszont az elengedéssel sajnos várnod kell a nagykorúságodig, amikor már magad döntheted el , hova, mikor akarsz menni. Bár ebben az esetben, ha még a szüleid tartanak el, némi vitára bizton számíthatsz majd.

2015. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Én is kaptam sokat a szüleimtől a hátsó felemre, sőt sok helyre nem is engedtek el, akkor nem értettem, sőt... De most, hogy érték teremtő normális fiatal ember lettem hálás vagyok értük es szeretem őket. Szerintem igenis hasznos ha néha (nem állandóan) kikapnak a gyerekek, a liberalizmus látjuk milyen fiatalokat termel magából, örülj neki, hogy a szülők foglalkoznak veled és féltenek.
2015. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
azert nem mindegy, milyen veresrol van szo : tehetsz kulonbseget egy nevelo celzatu atyai tasli es egy foldre rugdosas kozott.... masreszt: hova nem engednek el, ahova nagyon szeretnel elmenni? harmadreszt: meg szep, hogy nem hozott a rendorseg haza, ezt azert ne ird az erdemlistadra, mert nem erdem.
2015. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Ilyenkor olyan alázatosan odaadnám neked az én nagy pofámat és lenyomnék egy olyan befosatós szöveget anyádnak a BTK (Büntető Törvénykönyv) családon belüli erőszakkal foglalkozó fejezetéről, hogy utána csak lesné a drágalátos gyermeke kívánságait... Állj a sarkadra ember. Nem tudom, hogy fiú vagy-e vagy lány, mindkét esetben ugyanazt kell tenned. Nagy levegő, két maréknyi önbizalom és egy őszinte, racionális beszélgetés anyáddal. Ha nem tudja betartani a vitahelyzet alapvető szabályait, te is játssz a saját szabályaid szerint. Ha folytatja a testi fenyítést gyermekvédelem.

Örvendtem

2015. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!