Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok hozzá ha a...

Ti mit szólnátok hozzá ha a lányotok leszbikus lenne? És megengednétek hogy áthivja a barátnőjét illetve szeretnétek megismerni őt?

Figyelt kérdés
nem rólam van szó nekem nincs gyerekem, csak kiváncsiságból kérdezem

2015. szept. 30. 16:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó: ha elég tanult lennél, tudnád, hogy nem ezen múlik.
2015. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Az ivóvíztől meg a szójától lesz valaki meleg? Hát ma is tanultam valamit. Kár hogy mire tovább adhatnám ezt a forradalmi felfedezést megfulladok a röhögéstől.
2015. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem még nincs gyerekem, de édesanyám mondta még kezdőkamaszkoromban, hogy ha netán rájönnék, nincs semmi baj, ő megérti, és ugyanúgy szeretni fog. Gondolom, akkor a barátnőmet is bemutathattam volna neki.

19/L

2015. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
az, aki ilyen esetben kitagadná/elzavarná otthonról a gyerekét, az nem is igazi szülő. itt nem a személyes elvek/erkölcsök számítanak, hanem a gyerek boldogsága.
2015. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

14-esre reagálva:


Azzal egyet értek, hogy egy igazi szülő nem tagadja ki a gyerekét, bármit csinál is.


De még felnőtt korú gyerekénél is szóvá teheti az erkölcstelen viselkedést. Ha 18 év alatti pedig egyenesen eltilthatja bizonyos dolgoktól.


De ennél is bölcsebben teszi, hogyha elmagyarázza Neki, hogy a boldogság nem azonos a pillanatnyi vágyak teljesülésével. És akkor idővel talán a gyerek is belátja, hogy igaza van.

2015. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
11-eske: ha nem lennél hülye, tudnád, hogy pont így működik. ;)
2015. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
tizenketteske: hormonokról hallottál már, hülyegyerek? :)
2015. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok: az úgy nagyon nem oké, ha a gyerekkel letagadtatod a lénye egy részét. ez nem pillanatnyi elmezavar/gyarló emberi vágyak, a gyerek így születik és kész. ez nem olyan pillanatnyi szeszély, mint a lilára festett haj. nagyon nem vagy képben, nézz szét magad körül, mielőtt idejössz hülyeségeket beszélni.
2015. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Öröm olvasni, hogy ilyen sok szülő van, aki a gyereke érdekét,boldogságát helyezi előtérbe.

Nekem ez soha nem adatott meg. :(

2015. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!