Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok hozzá ha a...

Ti mit szólnátok hozzá ha a lányotok leszbikus lenne? És megengednétek hogy áthivja a barátnőjét illetve szeretnétek megismerni őt?

Figyelt kérdés
nem rólam van szó nekem nincs gyerekem, csak kiváncsiságból kérdezem

2015. szept. 30. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Annyiszor volt már ez a kérdés... Nem lenne egyszerűbb visszakeresni a hatmillió másik ugyan ilyet?
2015. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

1. http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=leszbikus&ka..


2. A mai srácokat elnézve...én komolyan mondom,hogy örülnék is neki!


34/F

2015. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Mit szólnék, semmit! Maxuóimum örülnék, hogy nem leszek idő előtt nagyapa :D

Hogy a barátnője átjöhet-e? Persze, megismerném, mégiscsak a lányom szerelme, ő teszi boldoggá. És ez kellene, hogy az első legyen, a gyerekem boldogsága.

2015. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Bármit szól az ember, a tényeken az nem változtat semmit. Jobb, ha elfogadja az ember. Ha meg elfogadod, akkor jobb, ha megismered a barátnőt.
2015. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne. Amúgy se nagyon szólnék semmit, az ő dolga, az meg alap, hogy ha komoly kapcsolata van, akkor szeretném ismerni a párját.
2015. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Nyilván nem örülnék neki.

De hogy pontosan hogy reagálnék, nem tudom.

2015. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 H_Vivien ***** válasza:
87%
Nem tudom, fiam van, de ha azzal állna elém egyszer, hogy Ő a fiúkat szereti és van egy barátja, biztosan számíthat rá, hogy én teljes mellszélességgel Mellette állnék, támogatnám mindenben és természetesen a barátját is szeretném megismerni. Nekem a fiam boldogsága az első, és, ha ezt egy másik férfi oldalán találja meg én nem ellenzem.
2015. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Na bumm. Megismerném, akit szeret és ennyi. N32
2015. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem szólnék semmit, ez van és kész (kicsit irigyelném, najó, remélem, nem, de nagyon szeretem a női melleket s csak nekem van, a páromnak nem. azért megvan ennek is az előnye ;)). Androgün vagyok, akinek inkább a nők tetszenek esztétikailag (nem vagyok bi, egyetlen ember érdekel az egész világon szexuális szempontból), nulla erkölcsi alapom lenne beszólni, de nincs is vele bajom.


Nyilván meg akarnám ismerni a barátnőjét, még szép, a gyermekem választottja. Miért ne hívhatná át?

2015. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2%

Nem lenne. ;)

Távol tartanám az összes hormonos szartól (ivóvíz, szója stb), nem lenne TV ami agymossa a kis buksiját, és, amit a liberálisok nagyon utálnak... intelligens embert nevelnék belőle. :D

2015. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!