Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túlságosan szeretem a kisfiam?

Túlságosan szeretem a kisfiam?

Figyelt kérdés
Első gyerek èletem, értelme a kisfiam! Minden időm ràfordítom, talán többet is a kellőnél. Nem tudok nélküle aludni, ha alszik alig várom, h felkeljen, ha elmegyek valahova nélküle rohanok haza hozzá. Nem tudok kikapcsolódni, jól érezni magam nélküle! Mi a véleményetek? Természetes, amit érzek nem szeretném "megfolytani" a szeretetemmel.. :) (9hós kisfiú anyukàja)
2015. szept. 10. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

na ebbol lesz az anyuci pici fia aki 30 evesen is az anja szoknyajat valasztja a baratnoje helyett.

mig baba oks, de utanna fogd vissza magad...

2015. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Martia válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Most még rendben van, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá, de később, ha majd nagyobb lesz, vigyázz, nehogy megfojtsd a túlzott féltéseddel.
2016. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha okosan neveled (utánaolvastál hogy keel jól nevelni, arányok, stb.), de ha elkényezteted vagy túlfélted, akkor inkább ártasz mint használsz. Az én szüleim is ezt tették, elkényeztettek és túlféltettek. Szeretem őket, de bár ne tették volna :(
2016. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!