Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem anyukámmal! ?

XXLPETER kérdése:

Összevesztem anyukámmal! ?

Figyelt kérdés

Anya sokáig nem engedte hogy egyedeül menjek iskolába. Én megsértődtem. Nem emlékezem arra hogy hány óra lesz egy tanítási nap. Ő rögtön elkezdett üvölteni. Azt mondta hogy mostantól nem érdekli hogy mi van velem. Nem segít semmiben.

A bocsánatkérés nem segít. Mit tegyek?



2015. szept. 1. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggelre már nem fog haragudni, majd megbeszélitek. :)
2015. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Áztass hagymát ecetbe, aztán spricceld le anyukádat az ecet és piros paprika keverékével. Ennek a keveréknek rendkívüli idegnyugtató hatást tulajdonítanak a tudósok!
2015. szept. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Enigma-108 ***** válasza:

Ad1: Te min sértődtél meg ? Hogy édesanyád félt, mert a gyermeke vagy ?

Ad2: Az, hogy nem emlékszel hány órád van egy tanítási nap még érthető hiszen most kezdődött a suli. Viszont te lehet, hogy nem tudod ez milyen terheket ró a szülőkre. Anyagilag és időben is meg kell tudni oldani, hogy te iskolába járj. Ez olkozhat anyudban feszültséget.

Ad 3: Feltételezhetően ez a feszültség robbant ki anyukádból mikor azt üvöltötte, hogy nem érdekli mi van veled. Ő feltételezem sokat megtett azért hogy az iskolakezdésed simán menjen és ezt hogy az óraszámod sem tudod, meglehet úgy értelmezte hogy beleszarsz.


Mit tegyél ?

Gondolkozz az Ő fejével és ha nem érted akkor KÉRDEZZ. Öleld meg és SZERESD, mert ő az édesanyád !

Jusson eszedbe, hogy amikor te még a világon se voltál ő már akkor is áldozatokat hozott ÉRTED.

Hidd el ha szívből mondod, eljut őhozzá ! Néha nem elég ha odevetsz egy szót hogy Bocsi v bocsánat v sajnálom.

Légy kitartó !

2015. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!