Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megharagudnátok emiatt az...

Ti megharagudnátok emiatt az anyátokra?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk esküvőre. Tegnap megbeszéltük telefonon, hogy együtt elmegyünk öltönyt venni a barátomnak és apukámnak, mert nincs nekik, ezért mondtam, hogy menjünk együtt. Mondtam, hogy 4-kor érek haza munkából (amúgy már évek óta de mindegy), utána ráérek, anyukám nem dolgozik, apukám meg vállalkozó, akkor végez amikor akar. Én meg vártam, hogy anyukám majd hív, aztán csak felhívtam már, hogy mi van, erre azt mondja, hogy ja hát ők már rég ott vannak, már voltak egy csomó helyen szétnézni... Hát mondom jó, hogy szól, erre még neki állt feljebb, hogy miért nem én telefonáltam, erre nagyon mérges lettem, hogy ő egész nap otthon mereszti a hátsóját, én meg dolgozok és arra se képes, hogy felhívjon...
2015. aug. 27. 16:38
 1/10 anonim válasza:
64%
Igen
2015. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem haragudnek meg. Felnőtt, dolgozó nőként képes lennék a velhetoen szinten felnőtt, dolgozó partneremmel kettesben elmenni vásárolni. Amúgy meg annak illendő telefonálni, akire várni kell, jelen esetben neked kellett volna.
2015. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lenyegeben en eleg hamar felhuzom magamat az ilyesmin, de megharagudni nem haragudnek meg ra.

Hidd el, ha az en anyamat ismerned, orulnel, ha igy viselkedne. Velem napi szinten erzekelteti, hogy senki vagyok. Szoval nem, nem haragudnek meg ra, de nem esne jol.

22L

2015. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én sem értem, miért vártad, hogy felhívjon. Ilyen esetben az a logikus, hogy te rácsörögsz, amikor végeztél a melóval, vagy már otthon fújtál egyet, hogy x percen belül odaérsz, készülődjön.
2015. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem értek egyet az előttem szólókkal. Ha megbeszélek valakivel valamit, elvárom, hogy tartsa magát a megbeszéltekhez, ha nem, vagy nem tudja kivárni, akkor emelje meg a telefont. És igen, annak kell telefonálni, akire várni kell, de ha másik meg nem győzi kivárni, és a megbeszéltek ellenére elmegy nélküle, akkor illik odaszólni. Nekem is nagyon rosszul esne, és attól, hogy valaki felnőtt, még vágyhat a szülei társaságára, és igenis nagyon tud fájni, amikor ez az igény épp nem tűnik kölcsönösnek.

Én is haragudnék.

2015. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen, haragudnek.
2015. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
mért nem mentél oda rögtön meló után ha el volt tervezve
2015. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak anyukad figyelme atsiklott a megbeszelt dolgokon, es szimplan nem emlekezett ra, hogy ti is veluk akartok menni. Vagy lehet, hogy azt hitte, hogy neked ez megsem olyan fontos. Mindenesetre en azert mondanam anyukamnak, hogy szolhatott volna, es, hogy legkozelebb, ha maradtok valamiben, ugyeljen ra. De semmikepp sem mergesen.
2015. aug. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de van meleg ebed, tisztasag, tiszta uha? Mi az, hogy otthon mereszti a sgget?!

Kepzeld, az ember, ha otthon is van, munka nelkul, talal boven elfoglatsagot.

Nkem sincs momentan, delelott fozok, mosogatok, ebed utan tiz teritek mosogatasa, du. szoloszedes, locsolas (napi ketszer ilyen melegben)...


Amugy valoszinu zabos lennek, mondjuk nekem alapbol nem kene anyam segitsege, hogy a felnott parommal kozosen elmenjunk oltonyt nezni.

2015. aug. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

te végeztél a munkával ő otthon volt, neked kellett volna előbb hívnod, viszont neki nem kellett volna nélkületek menni, ha megbeszéltétek, mindketten hibásak vagytok valahol!


22F

2015. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!