Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem ad anyukám tampont...

Miért nem ad anyukám tampont ha már menstruálok? 13/L

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már menstruálok, de anya nem képes adni tampont, és amikor kérdezi hogy mitől véres a bugyim, akkor mondom hogy menstruálok, de ő nem hiszi el, mert hogy "Én még nem menstruáltam akkor"
2015. júl. 23. 12:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2015. júl. 23. 13:38
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem se adott amikor elkezdtem menstruálni. így mindig az övéiből vettem.
2015. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

10-es....aha 4-5 oránként cseréled. elmész wc-re, nézegeted, hogy izá-meghozé, majd visszahuzod a bugyikádat..mert még nem telt le a 4-5 ora.

a tampon kényelmetlen? vajon mitol? nem a se..ggedbe kell tenni.

a betét csuszik, mászik, zorog..és undorito.

kérdezo, vegyél magadnak tampont vagy betét.

2015. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kovpet ***** válasza:
100%

- Anyu, adj kérlek pár tampont, mert megjött.

- Az nem lehet kislányom, még korai.

- OK, akkor vigyél el a balesetire, mert biztos beleültem egy szögbe.

2015. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet egy ember ekkora gyökér? Miééééért nem kötik a gyerekvállalást alkalmassági vizsgához?

Vitesd el magad dokihoz, ha nem hiszi, a szekrényben meg csak találsz már valamit.

2015. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, ez iszonyú. Nagyon helyesen leírták, hogy ha annyira tudatlan lenne, hogy nem hiszi el 13 éves lányáról ezt (bár hihetne a saját lányának... amúgy nekem évtizedekkel ezelőtt 11 évesen jött meg először s abban sem volt semmi extra. korai, de gyakran előfordul), akkor az ismeretlen vérzés miatt kellene orvoshoz vinnie.


Anyám nem volt tamponpárti, én magam mentem boltba érte már első alkalommal (utálom a csorgó vér érzését és a betét amúgysem bír sokat. betét+tampon mégis több időt jelent). De eszébe nem jutott volna nem hinni nekem, csak szomorú volt, hogy nekem ennyivel hamarabb jött meg, mint neki, s még olyan kislány vagyok.

2015. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor mégis mit gondol mitől véres???havonta persze...
2015. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ilyen reakciók után anyukádat szerintem vond ki a menzesz-kérdésből. Az európai átlag első menzeszre kb 12 éves kor. Ennyit erről. Ha kapsz zsebpénzt inkább vedd meg magadnak, ami kell, 13 évesen amúgy is jár már ennyi önállóság és magánélet, hogy nem kell elszámolni a menzesszel meg a napi betevő betéteket kéregetni tőle és erre sajnos neki kellett volna rájönnie. Ha a sulidban van orvosi szoba, és diszkrétek az ottani dolgozók, ők is tudnak segíteni.


Ezt egy iskola védőnő írta - lehet a te sulidban is van, kb pont az ilyen szitukra találták ki.

2015. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!