Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem menstruálok, ha...

Még nem menstruálok, ha kipróbálom a tampont lesz bajom?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A tampon nem véletlenül menstruációra van.

Szárazon, ha felteszed, könnyen okozhat valamilyen sérülést a hüvely nyálkahártyáján, ami által a hüvely könnyebben ki lesz téve kórokozóknak, így lehet egy szép kis fertőzésed. Illetve felszívja a hüvely természetes nedvességét, ami meg megint csak nem jó.

Szóval nem kéne kipróbálni.

És igazából nem is értem. Ha nem menstruálsz, akkor meg minek????

2014. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne próbálgasd, nem arra van. Nem fogod tudni kihzúni se, mert az akkor jön ki, ha megtelt vérrel. Kicsit használd már az agyad.
2014. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod, szerintem nem lesz tőle végzetes bajod, csak vsz fájni fog a nem kellő mennyiségű nedvesség miatt, felhelyezni is és eltávolítani is. Nem biztos, hogy megéri...viszont én is szívtam vele egy ideig, mire megtanultam felhelyezni, sokáig nem ment, pedig kényelmesebb a betétnél, ha jól csinálod. Szóval értem, hogy gyakorolnál, csak ráérsz vele igazából :)
2014. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat kell masztiznod, hogy fájdalommentesen kitudd onnan szedni...
2014. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kipróbálhatod, tedd bele NATUR Yoghurtba előbb néhány percre.

Nekem nőgyógyász ajánlotta, gomba megelőzésére.

2014. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!