Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van, nem tudom mit...

Elegem van, nem tudom mit csináljak?! (kicsit hosszú) 13/L

Figyelt kérdés
Kezdem az elején. Az apám régen nagyon sok alkoholt fogyasztott..olyan szinten hogy mikor le akart szokni nem sikerült neki.. szpihologushoz kellett járnia. Erős gyógyszereket szedett(nyugtatók). Anyu és apu sokat veszekedett ez miatt. Mikor nem voltak otthon meg néztem azt a orvosi papírt, "a lánya iránt érezi hogy meg kell ölnie" meg ha meg lát egy kést vagy egy kötelet arról aaz jut eszébe hogy meg lehet valakit ölni vele. Nem mondtam nekik hogy tudom..nem is féltem meg semmi. Mikor veszekedtek mindig a szobámba zárkóztam be..sírtam egész este. Mostanra "jobban" lett apám. Anyu mindig veszekszik mindenkivel, velem, apuval, nővéremmel.. Nem enged sehova se, pedig minden nap takarítok, főzök stb.. az évégi átlagom 4.8 lett. Szóval nem mondhatni hogy ilyenek miatt. Most el szeretnék menni egyik rokonomhoz ők másik megyében laknak. Annyit kértem hogy vigyenek el, erre a válasz kiabálva: neeem..nincs pénz. Jó értem én hogy a mai világban nehéz pénzhez jutni, de dolgoznak..nem a legjobb fizetést kapják, de csak annyit kértem hogy vigyenek el.. Ezek a rokonaim nagyon kedvesek, szeretnek, szeretek ott lenni. De anyu folyton csak kiabál, nem birom:( elegem van belőlük:/ Miert nem tudnak ennyit megtenni értem?:'(
2015. júl. 18. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

persze...

ma senkit nem lehet akarata ellenére bent tartani pszichiátrián, kivéve ha ön vsgy közveszêlyes.

Ha azt mondta volna, ölni akar, nem lenne kint.

Egyébként sem írja le leletre, záróra az orvos, mit mondott el a beteg.

2015. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Apud véletlenül nem skizofrén?

Valszeg már előtte is voltak ilyen gondolatai, amit kezdett el inni is.

Aztán most nyugtatókat kap és gondolom gondnokság alá helyezték.

Elvileg a gyógyszerekkel lehet kezelni, de gondlom anyudnak ez most elég stresszes, mert nem akarja apud otthagyni, de az se élet, hogy tele van nyugtatóval.

Sajnos ezzel nagyon nem tudsz mit kezdeni.

2015. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De le írták. És nem akart ölni..csak késztetést érzett rá..azért kellett neki erős nyugtatókat szedni.
2015. júl. 18. 12:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom>< de én nem bírom..folyton csak veszekednek
2015. júl. 18. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs saját zsebpénzed? Abból elutazol és otthonhagysz egy cetlit. Tizenhárom évesen csak nem lesz bajod. ;)

Kitarts! Sok sikert! 13/L

2015. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De van. Nem merek csak úgy el utazni..nem lenne jó vége
2015. júl. 18. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne merj elutazni! Ez nagyon rossz tanács volt, kedves '13/L".

Ha elmegy, utána lehet küldeni a rendőrséget. Magatartásbeli problémákra lehet hivatkozni, elküldik pszichológushoz, rájuk száll a gyámügy, és azt nem kívánom, hogy elvigyék egy otthonba 18 éves koráig.


Szóval ezt NE tedd meg!

2015. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

kérd meg sokáig őket, könyörögj nekik...most mondanám azt ,hogy nyalj be nekik..nade...

édesapáddal meg ne törődj, esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért gondolja és csinálja ezt. (én is hasonló helyzetben vagyok{csak engem néha bevisznek és pszichiáterhez is járok} és nagyon jól esik számomra, ha foglalkoznak velem)


bírd ki ezt a kevéske évet, mert hidd el, jobb lesz később. mindennek egyszer vége van.

2015. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

"Mikor nem voltak otthon meg néztem azt a orvosi papírt, "a lánya iránt érezi hogy meg kell ölnie" meg ha meg lát egy kést vagy egy kötelet arról aaz jut eszébe hogy meg lehet valakit ölni vele."


Ez a része egyértelműen kamu. A "szpihologus" ezt így max. magának jegyzetelné fel, de nem adna ki ilyen írást a páciense kezébe. Hazug kis fruska vagy és ezek után egy szavadat sem hiszem.

2015. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat!
2015. júl. 29. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!