Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kihez lehet fordulni, aki...

Kihez lehet fordulni, aki tesz is valamit, ha a bírósági végzés ellenére ( 2 hetes láthatás ill. szünidő fele) sem adja láthatáskor a gyermekemet az ex?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Gyámhivatalhoz.
2015. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem adja oda? Amúgy gyamhivatal, illetve a rendőrséget hivhatod amikor mész érte és nem adj át a gyereket
2015. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
a láthatás akadályozása bűncselekmény, első körben a gyámhivatalhoz fordulhatsz illetve tehetsz a rendőrségen feljelentést
2015. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem továbbra is érdekelne, hogy miért nem adja oda. Nem akarja, mert ki akar szurni veled? Vagy esetleg nem te mentél a gyerekert, vagy nem voltál beszamithato, esetleg a gyerek nem akar menni?
2015. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Odamész a végzéssel a kezedben az adott időpontban. Ha nem adja át a gyerekeket kihívod a rendőrséget. Feljegyzik, utána feljelented, kap pénzbüntetést, akkor talán észbe kap. Súlyos esetben ha sosem adja oda őket, akkor kérheted a gyerekelhely
2015. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*gyerekelhelyezés megváltoztatását, mert kiskorú veszélyeztetése ha nem engedi másik szülővel a kapcsolattartást.
2015. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki kell hívni ott és akkor a rendőrséget, feljelentést tenni, jegyzőkönyvet felvetetni.

A harmadik 80 ezer forintos csekk után anyuci masnival átkötve adja oda a gyereket, vissza sem kell vinni.

2015. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem a páros 7végék vannak kijelölve,de az exem állandó jelleggel csinál vmi programot ezekre az időpontokra.Feljelentettem emiatt a gyámügyön és határozatban elutasítottak és felmentették a... ,indoklásban az szerepelt,hogy mivel nem pótoltam páratlan 7n a láthatást nincs miről beszéljünk.A hatóság tisztába van vele,hogy olyan munkarendben dolgozom ahol a páratlan 7végéken dolgozom.Ezek szerint menjek a.. és az anya akkor adja ide a gyereket amikor akarja?? Ez így nagyon .. Segítsetek kérlek,mert ez egy ördögi kör

2016. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!