Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális hogy egy 16...

Mennyire normális hogy egy 16 éves lánynak az apja mondja meg milyen ruhában járhat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 16 éves, én az anyja vagyok, de nálunk is vannak azért korlátok..


Nem én mondom meg, mibe járhat... de amíg én fizetem a ruháját, addig igenis elvárok pár dolgot!


1. Csizma, cipő csak annyira lehet magas sarkú, amiben tud menni! Nem adok ki csak azért ezreseket, hogy utána behajítsa a szekrény aljába, mert a suliig nem tud benne elmenni!

2. Az öltözködése igenis évszaknak megfelelő legyen! Akármilyen szexi is télen a miniszoknya, ha utána egy hét betegség - és természetesen én veszem meg a gyógyszereket!

3. Extra kényes anyagokat (alkalmi kivétellel) csak úgy vehet, hogy ő is mossa!

4. Lehet nőcis, kivágott, de csak olyan mértékben, hogy nincs kint mindene! Sejtethet, de nem mutathat! Mert lehet, így akarná felhívni magára a figyelmet, de így az olyanokét is felhívja, akikét nem kellene...

És neki sincs szüksége arra, hogy hazafelé egy hülye állat megerőszakolja!


Szerencsére az én lányom nem szereti az extra kivágott/mini cuccokat... az meg hogy nem tetszik nekem néha, amit kiválogat... nem nagy ügy! Én is voltam kamasz, anyámnak se tetszettek az én gönceim... más generáció, ez természetes.

2015. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok :) pontosítok: mély dekoltázsú csipkés fehér blúz. Leopárdmintás cicanadrágok és fehér egybetalpú cipő.

Én szívem szerint farmert hordok, fekete pólót, tréning felsőt, tenisz cipőt és baseboll sapkát. 15 éves vagyok és azokat a szörnyű ruhákat szeretné rám aggatni. Szerintem ennyi idősen már van annyi esze az embernek hogy eldöntse mit szeretne hordani :))

2015. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érted a kérdést.


Az, hogy együtt vásárolnak, és a szülő mondja meg, mit vesz meg és mit nem, normális.

Az, hogy ha nem évszaknak megfelelően van felöltözve a lány, és rászól, normális.

Viszont szerintem egy gyerek már 8-9 éves korától kiválaszthatja, hogy melyik szezonális, és tiszta nadrágjához melyik pólóját és pulcsiát veszi fel.

Legalábbis eléggé furcsálltam volna 16 évesen, ha apukám bejön, és kiválasztja, hogy mit vegyek fel aznap.

2015. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb tini manapság farmerben, pólóban és tornacipőben jár. Fogalmam sincs honnan veszik itt egyesek a minit meg tűsarkút...
2015. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14#-es ,neked adok igazat.

Elegancia meg ribizliség itt 0.

A fiúk és a lányok szinte egyforma ruhákban járnak.

2015. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!