Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális hogy egy 16...

Mennyire normális hogy egy 16 éves lánynak az apja mondja meg milyen ruhában járhat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen, amíg épeszű kereteken belül dönt. Tehát nem csador és nem bikini
2015. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha ezalatt az értődik, hogy te 16 éves létedre miniben és köldökmutató pólóban járnál, valamint ezt az apád nem engedné, akkor teljesen jogos.


A lányomat én is arra tanítanám, hogy úri hölgyként öltözködjön, s nem úgy , hogy összekeverjék egy bizonyos műfajt kedvelő nővel.

2015. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Atyaisten,úri hölgy:DD Pedig én sem vagyok egy szajha.


A véleményem az,hogy nem teljesen normális,de nem kell mélyen kivágott pólókban és p:csaszoknyákban járni,meg úgy,hogy a fél hasa kivan a lánynak...


De ha nem lehet egy lánynak saját stílusa,miért nem járunk MINDEN egyenruhákba?

2015. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

#3 - Nehogy kifuss a világból egy szóhasználat miatt :-))


Persze, egy lánynak legyen saját stílusa, viszont az ízlésesség határain figyelembe véve.

2015. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mélykivágású felsőben meg p*cs*szoknyában engem se engedne ki a házból az apám, hiába vagyok már 19 éves.
2015. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy milyen ruhákban járkálgat a lány. Ha nem nagyon kirívó utcasarki öltözet akkor szerintem felesleges beleszólnia az apjának, persze azt is figyelembe véve hogy az időjárásnak megfelelően öltözködjön. Mert oké jön a jó idő elé meleg van a napon de ez nem jelenti azt hogy lazábban kell öltözködni mert csalóka ám és sokan így fáznak meg igazán. Én még 15 fokos melegbe is felveszem a vékonyabb kabátomat alá pulóvert normális nadrágot vagy szoknyát megfelelő vastagságú harisnyával. Igaz már nem vagyok 16 éves, de én akkor 16 évesen szerettem lengébben öltözködni, egy szoknyákat hordani de engem úgy neveltek hogy van egy határ amit még nyáron nagy hőségben se léphetek túl, tehát ne legyen annyira mini az a ruha amit felvennék.
2015. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ha nem tetszik, hogy milyen topot vehetsz fel probalj kompromisszumot kotni (anyamnak teljesen mas az izlese mint nekem ami nekibtetszik az egyértelműen nekem nem es ugyanígy forditva) hajrá :*
2015. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én anyám meg pont hogy kivágott felsőket meg szoknyákat aggatna rám (XP blehhh) és az a baja hogy fekete pólókat hordok tornacipőt magassarkú helyett. Furák a szülők....
2015. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3-as, szajha ugyan nem vagy, de tájékozatlan már annál inkább.

Az "úrihölgy" nem azt jelenti, hogy valaki abroncsos szoknyában és fűzőben van, hanem hogy tud viselkedni és van megfelelő értékrendje.

Saját példám is van, csak hogy értsd: minket és még egy árt meghívtak egy bálba nyitótáncot táncolni. Vidéki nagyváros éves iparkamarai báljába, tehát "menő" helyre, ahol azt hinnéd, hogy kultúremberek vannak.

Volt egy kis kavarodás, mert nem találtuk a szervezőt (a Kamara elnükhelyettesét), ezért nem tudtunk vele beszélni, hogy kinek és mikor adjuk oda a CD-t amin a zenénk van, a kezdés pedig már csak percekre volt.

Amikor nagy nehezen egymásra találtunk, a következőképpen "köszöntött" minket szervező: szevasztok b*ssz*tok meg, hát merre jártatok, adjátok neki oda a CD-t, mindjárt bejelentenek titeket és kezdhettek.

Mindezt úgy, hogy mindannyian 20 felettiek voltunk, ott álltunk srácok frakkban csokornyakkendőben, lányok a csilli-villi, nagyestélyinek is beillő versenyruhájukban kisminkelve belőtt hajjal, a szervező egy szép, láthatóan méret után készített 3 részes öltönyben, ingben-nyakkendőben. Mindezek ellenére ilyen dumát levágott. Hiába viselt tehát nagyságrendileg fél millió forintnyi ruhát magán, attól még egy utolsó büdös b*nk* maradt.

2015. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 - Azért, mert van különbség szoknya és szoknya között is, illetve póló és póló között.


Egy szoknya lehet ízléses és elegáns, illetve közönséges és r*bancos.

Ugyanez érvényes pólókra is.

2015. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!