Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el az anyukámnak,...

Hogy mondjam el az anyukámnak, hogy leszeretnék feküdni a barátommal? 16/l

Figyelt kérdés
8 hónapja van egy barátom és nagyon szeretjük egymást.Úgy döntöttünk ,hogy elérkezett az ideje ,hogy lefeküdjünk és ezt elszeretném mondani az anyukámnak ,de nem tudom ,hogy hogyan tegyem.Anyuval amúgy nagyon jó a kapcsolatom mindent megbeszélhetek vele és a barátomat is szereti ,de ezt a dolgot valamiért mégse tudom ,hogy hogy közöljem vele.
2015. febr. 18. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell elmondani ? :)
2015. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Két dolgot tehetsz, ha mindenképp szeretnéd, hogy tudjon róla. Vagy utalsz rá valamilyen vicces formában, és leesik neki, vagy (én ezt módszert preferálom általában ) egy teljesen indokolatlan szituációban kinyögöd.

Pl: mit csinálsz holnap kislányom?

Megyek suliba, veszek hazafelé körömlakkot, meg lefekszek a Bélával. :D

Ha nem akarsz ilyen nagybeszélgetést csinálni.

Csak egy valahogy ne tedd, ahogy én. Ne egy veszekedés során vágd a fejéhez, hogy mit szórakozik, már rég túl vagy rajta.

Bár írtad, jó a kapcsolatotok.

2015. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Okulva abból amit a másik 16L előadott itt ma, ne felejtsd el leszögezni hogy védekeztek... (ha nem terveztetek akkor most tervezz)
2015. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Miért kéne ezt bejelenteni?

Ha mindenképpen el akarod mondani, akkor szerintem legyél egyszerű és célratörő. Ne mismásolj, meg fogalmazz ciceroi körmondatokat, csak szépen határozottan a lényeget. A bátorságodat meg magadnak kell összegyűjteni.

De még mindig nem értem, miért kéne elmondani. Te dolgod.

2015. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Mond azt, hogy állva csináljátok.
2015. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
El nem tudom képzelni, miért kéne bejelenteni. A kettőtök dolga.
2015. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Juj miért ne lehetne elmondani? Nyilván nem a dolog kötelező volta miatt mondja el az ember, nekem nagyon jó a kapcsolatom anyuval, és mivel nővérem nincs nyilván vele beszéltem ezekről, amikor ez szóba jött 17 voltam és a második barátommal jártam, már bemutattam, volt egy közös weekend is, egyszer mosogatás közben felhoztam a témát. Beszélgettünk róla, és én is nyugodtabb voltam, tehát jobb volt ez így nekem mint később esetlegesen tippelgetni hogy vajon tudja e? vajon látszik e valami változás a viselkedésemben ami miatt feltűnő? vajon mit gondolhat a dologról stb, agyon paráztam volna magam, hiszen nagyon adok a véleményére..
2015. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel jó a kapcsolatod anyukáddal és 8 hónap a barátoddal már nagyon komoly kapcsolatnak számít szerintem nem kell aggódnod.Viszont ha ő kezd el nyugtalankodni amikor közlöd akkor nyugtasd azzal hogy védekezni fogtok(és aztán védekezzetek is)és azzal is hogy már elég érettek vagytok és 8 hónap után azért mégis csak eljött az idő mert ez már azt jelzi hogy ez egy komoly kapcsolat ami készen áll az ilyenfajta együttlétre.
2015. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ilyesmit nem szükséges bejelenteni, úgy is sejti, hogy 8 hónap után már nem csak kézenfogva járkálásra vágytok.. Ha mégis szeretnéd a tudtára adni, akkor ne azt, ahogy le akarsz vele feküdni (hiszen erre mit reagálhat?), hanem kérj tőle tanácsot védekezés terén. Mondd el, hogy 8 hónapja vagytok együtt, és elérkezett az idő, mikor ez aktuálissá vált, de nem akartok felelőtlenek lenni, óvszerrel akartok védekezni, tud-e valami jobbat ajánlani, és van-e valami, amire teljesen tapasztalatlanként figyelnetek kellene? Így talán könnyebben túljut a sokkon.
2015. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!