Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyáltalán nem hasonlítok...

Egyáltalán nem hasonlítok apámra. Kételkednem kéne?

Figyelt kérdés
Most őszintén, rendben van az is, hogy anyámra hasonlítok, de attól függetlenül valaminek látszódnia kéne apámból is nem?
2014. dec. 23. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mendel brünni apát: a nagyszüleid között keress olyat, akire hasonlítasz.
2014. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olasz barátom. Északi, de egészen barna bőrű, sötét hajjal, barna szemekkel, és tipikus olasz vonásokkal. Apukájának barna szeme van, anyukája viszont elefántcsont-bőrű, türkizkék szemű, aranyhajú magyar asszony. Van egy tesója, aki pedig világos bőrű és zöld szemű, viszont sötét hajú.


Szerintem, ha van is valami a háttérben, az legfeljebb egy elhalt magzat lehet, ami miatt nem akartak a szüleid babával próbálkozni egy darabig. Legalábbis ha megszületett, elhunyt testvéredről nem tudsz.

2014. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Anyudra hasonlítasz és kész. Az, hogy a sötétebb színek dominánsabbak nem jelenti azt, hogy mindig azok kerülnek ki győztesen.


Nálunk fordítva van, apám az északi típus, anyám inkább déli. Apámra hasonlítok, testvérem anyámra.

2014. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az en fiam sem hasonlit kulsore az apjara de ahogy alszanak, mint ket tojas. Ugyanugy a szemoldokukre teszik a kezuket elalvaskor es 2-3 mm-re nyitva van a szemuk alvas kozben.
2014. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A bátyám fekete hajú, sötétbarna szemű.

Én szőke, kék szemű. A tesóm anyura, én apura hasonlítok. Ennyire egyszerű.

2014. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jajj, más színű a szemed, vagy a hajad! Vagy más alakú a füled! ...

Én apámra hasonlítok, anyámra nem! És kész, ennyi!

2015. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!