Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyukámat és az...

Utálom az anyukámat és az apukámat. Most mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,januárban töltöm a 18-at. Anyukámmal egyáltalán nem jó a kapcsolatom.. Van amikor jófej és kedves velem, de általában csak az üvöltés van itthon. Mindig én vagyok neki a f**kalap, meg a lusta p***a. mindig mindent megcsinálok neki, de nem tudja felfogni hogy most vagyok 11.-es és egy csomo fakultációt felvettem és van nulladik órám.. majdnem minden nap 3óra után érek haza és akkor még tanulok meg minden és én igyekszem és próbálok segiteni, de nem tudok mindig mindent megcsinálni.. Elismerem hogy ő is dolgozik és sokat, én értem, de már lelkileg egy roncs vagyok..

nagyon fáj ahogy beszél velem.. Fáj ahogy viselkedik velem.. és ez az egész nagyon fáj.... Van egy barátom 1 éves és amikor itt van akkor is ordibál, az meg annyira ciki.. Idegbeteg anyám van ,és nem szeretem..

Apukám pedig a másik fele , alkoholista ... már kb 6 hónapja nem ivott, nem volt részeg, de akkoris ő is idegbeteg,...

nem tudom mit csináljak.. sehova nem tudok elmenni.. a rokonaim nem a környéken élnek..

barátomhoz nem költözhetek mert még csak 17 vagyok..

(bocsi azért ha néha összevi

Mit csináljak?



2014. okt. 7. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
u.i: bocsi ha néha összevissza fogalmaztam de nem nagyon tudok most ilyen lelkiállapotban gondolkodni :s
2014. okt. 7. 22:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy évet bírj ki valahogy.. aztán elköltözhetsz a barátoddal.
2014. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából csak 3 hónapot kell kibírnod. Ha 17 évet sikerült túlélni, akkor ez is simán menni fog.
2014. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mivel év vesztes vagyok ezért 19 évesen fogok érettségizni, és addig nem akarok elmenni, mert szeretnék jó egyetemre menni és ahhoz tanulni kell. És ha elköltözök akkor kell munka , amiből fenntartom magam. És az meg a tanulás mellett nem fog menni. Barátomékhoz sem költöznék úgy oda, hogy nem adok bele legalább egy havi 10.000-et a rezsibe..

Nehéz igy :s

2014. okt. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!