Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lógok ki mindig a sorból?

Miért lógok ki mindig a sorból?

Figyelt kérdés
Eléggé elfajult már a helyzet a szüleimmel, a legjobb lenne, ha elköltözhetnék, de az még messze van. Nem bírom már elviselni, hogy állandóan ordítanak velem, éppenhogy nem raknak az utcára. Már utalnak, én meg itt lakni utálok, de nincs más választásom. Semmit nem tudok Velük megbeszélni, csak belém kötni és kijavítani tudnak. Semmi segítséget nem adnak, hogy mi lenne a helyes, Mindenre magamtól kell rájönnöm. Már elegem van. Ennyiből lehet, hogy nem elég érthető, min megyek keresztül, de évek óta iszonyatosan fáj, hogy Ennyire nem értenek meg. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben, annyira kilátástalannak érzem ezt az egészet. Nem akarok pszichológushoz menni, mert akárhányszor voltam, nem segített. Mit tegyek, hogy felfogják, hogy milyen lelkiállapotban vagyok?

2014. szept. 17. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni Velük, de nem értik meg.
2014. szept. 17. 20:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1: mennyi idős vagy?

2: tudsz példát mondani, hogy mivel szekálnak?

2014. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Most azzal szekálnak, hogy itthon lopom a napot, mert csak heti egyszer kell bejárnom az új sulimba. Közben tanulnom is kell. Dolgozni pedig még nnem tudok, mert a kettő együtt nem menne. Jó lenne dolgozni, legalább aaddig sem szekalnának, de ebben sem tudnal segítséget adni, hogy hol kezdjek keresgélni. Komolyan veszem a tanulást, mert ebben az egyben latom a lehetőséget l, hogy szabadulhassak ebből a helyzetből. A hazimunkával is piszkálnak. Amit megcsinálok, azvsemmibe van nézve, csak azbtűnik fel, amit kifelejtettem. És jön az ordítás. Nem rég ért véget egy kapcsolatom, ami miatt eléggé padlón voltam, megviselt. Nehezen szedtem magam össze, mivel ők meg azt akarták folyton, hogy bocsássák meg a srácnak, aki megcsalt. Sok minden van, csak nem tudom rendesen kiírni magamból, mert eléggé kiborultam.
2014. szept. 17. 20:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok elírás miatt.
2014. szept. 17. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi van még a suliból? Nincs valami diákmeló? Van több diákszövetkezet a neten, hátha találsz valamit. Vagy fizetett gyakornoki meló? Én pl. így helyezkedtem el...
2014. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lenne, csak nem tudok a környéken ilyenről. De Pesten is jó lenne. Csak a legtöbb helyen tapasztalt munkaerőt keresnek, gyakorlatom viszont csak jövőre lesz. Egy éves a képzés, még csak elméleti oktatás volt.
2014. szept. 17. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Pesten nincs ugyanez a képzés, hogy átmehess rá kollégiummal?


Egyébként én is úgy helyezkedtem el fizetett gyakornokkén, hogy nem a képzéshez kapcsolódóan, hanem elkezdtem küldözgetni az önéletrajzomat cégekhez, olyanhoz is, ahol nem kerestek munkaerőt. Egyszer csak visszahívtak hogy menjek interjúra, és fel is vettek utána, heti 16 órában.


Amúgy meg kitartást! Tudom, hogy xar, nekem is az volt... De túléltem, és tudom, hogy neked is menni fog, csak a céljaid felé nézz, és sosem hátra!

2014. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Heti 1 nap mellett simán tudnál dolgozni menni...
2014. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!