Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apakomplexusom van, vagy mi ez?

Apakomplexusom van, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Külön tanárhoz járok már fél éve, nagyon szeretem, mert írtó jó fej, és törődik velem. Mindig megnevettet, de olyan szinten, hogy komolyan mondom pozitív hatással van rám. Hol ott, én egy pesszimista ember vagyok. Apámmal, anyámmal nem túl jó a kapcsolatom, enyhén szólva. De olyan szinten, hogy szívem szerint oda költöznék a tanáromhoz. Mindig szeretek hozzá járni, mert feldobja a napjaimat. Nem mondom, hogy túlzottan vonzódnék hozzá, de eléggé ragaszkodom hozzá. Szóval, ha nem mehetnék többet hozzá, nem láthatnám többet, valószínüleg durván kiakadnék.

2014. szept. 10. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez pont annyi,amennyit leírtál: szeretet,kötődés,ragaszkodás egy idősebb férfihoz .

Nem apakomplexus, gondolom tini vagy,ilyenkor szoktak lenni ilyesfajta plátói rajongások .Felnézel rá,és talán kicsit vonzódsz is hozzá. Nem lehet minden emberi kapcsolatot elnevezni valahogy .Hirtelen nem tudok erre külön kifejezést,barátságnak sok ,szerelemnek ferde..

2014. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én már felnőtt vagyok, de én is tudok rajongani tanáraimért vagy okos férfiakért. azt gondolom abban a pillanatban, hogy nagyon fognak hiányozni, ha már nem lesznek meg azok a keretek, amik között találkozni szoktunk. aztán mikor úgy alakul, hogy vége van, akkor meg nem is hiányoztak. tisztára mintha elpárologtak volna, mivel az életben annyi minden más van. talán veled is így lesz, bár most még elképzelhetetlen.
2014. szept. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ó, hát én nem akarom, hogy ne hiányozzon. Biztosan fog majd.:)
2014. szept. 11. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!