Most ki volt a hibas?

Figyelt kérdés

Ma hazaertem 5-re munkabol, szerettem volna parommal talalkozni, de ugy dobtottem itthon segitek be helyette. Meg is bantottam paronat, kellemetlen aldozatot hoztam az itthoni takaritasert, de sebaj.

Szoval hazaertem, gyorsan ettem es nekialltam a takaritanak. Fel5kor mar jocskan benne voltam.

Müviragokat mosogattam eppen, es kinaradt egy veletlenul, erre anyam elkezdett bazm*golni nekem, megkertem ne beszeljen igy, es nekem esett hogy kikeszitem mar. Nem ertem. Azt hittem orul ha takaritani maradok otthon. Rosszul esett, ezert segitettem otthon...


2014. aug. 19. 22:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fel6kor *
2014. aug. 19. 22:14
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez tényleg kellemetlen áldozat...tanulság: legközelebb ne másokat helyezz előtérbe magad helyett.
2014. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van még valaki, aki nem érti, miről van szó?
2014. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kihagytam egyetlen viragot a takaritasbol es elkezdett karomkodni anyam hogy kikeszitem mar
2014. aug. 19. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem édesanyád jogtalanul "esett neked" ebben a helyzetben. Persze, ha előtte nem volt más konfliktusotok, akkor más tészta...
2014. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és anyud akart esetleg takaritani, és mondta hogy művirágot mossm vagy csak eldöntötted hogy te már pedig most művirágot fogsz mosni?
2014. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Édesanyád helytelenül viselkedett, amiért kimaradt egy művirág, de ebből nem kell azt a következtetést levonni, hogy soha többet ne segíts otthon.
2014. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én kezdtem el takaritani rogton ahogy hazaertem egy faraszto nap utan..
2014. aug. 20. 06:45
 9/11 anonim ***** válasza:

te kezdtél el rögtön takarítani...


nos ez esetben a megszólás nem a művirágnak szólt..


de érdekes hogy 5-re érsz haza és fél 5 kor már nagyban benne vagy a takarításban..


legközelebb akkor segíts a takarításban, ha látod hogy anyud azt csinálja, vagy ha előre megbeszéltétek hogy az nap nagytakarítást végeztek..


engem is kikészítene ha pihenni szeretnék erre a családom egyik tagja önkéntesen úgy döntene hogy akkor most takarítás..

2014. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utana javitottam fel6ra.!

A masik meg az hogy anyum is főzött takaritott es utalja ha nem takaritunk, szoval elvarta es nem zavarta...

Mindig elvarja es sose pihen, ő is takaritott

2014. aug. 20. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!