Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen apa-lánya programot...

Milyen apa-lánya programot tudtok ajánlani a hétvégére? L/16 A/49

Figyelt kérdés
Ritkán találkozom az édesapámmal, de most úgy adódott, hogy egész hétvégén vele vagyok. A fürdőzésen kívül milyen programot tudtok ajánlani?
2014. júl. 18. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasznos lenne, ha írnál települést, mert hiába ajánlom én neked az Állatkertet Budapesten, ha vidékiek vagytok, meg hátha látva a lakóhelyedet, valaki tud valami klassz programot ajánlani.
2014. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most hétvégén lesz Vácott a bucsú.2 napos,jó buli szokott lenni állilag:) Én még nem voltam,de Vác egyébként is szép város.:)
2014. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fejér-megye és környéke lenne optimális.:)
2014. júl. 18. 12:24
 4/5 anonim válasza:
Kajálás, vásárlás, sétálás:)
2014. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kirándulás, kávé,fagyi,közös ebéd, ha nála is alszol akkor kereshettek együtt valami filmet estéra stb. Mi ilyesmiket szoktunk csinálni apuval ha találkozunk.
2014. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!