Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok, ha kiderülne...

Ti mit szólnátok, ha kiderülne, hogy kiskorotokban elhagyott az anyátok és csak később vett magához?

Figyelt kérdés

18 évesen szült a csaj, és amikor 1,5 éves volt a kicsi azt mondta nyaralni megy a pasijával és addig úgy volt, hogy a csaj anyja vigyázz a gyerekre.Igen ám, de a csaj nem nyaralni, ment hanem egyszerűen lelépett. Kb. félév múlva jelentkezett, de nem vette magához a gyereket csak látogatta. A kis gyereknek mindig azt mondták, hogy dolgozik az anyja.

Később magához tért a csaj és 5 éves koraóta ő neveli a gyereket. Utána jó anyja volt, de tényleg! A lánya most 17 éves és megtudta régen mi volt. A lehető legrosszabban reagált rá.

Én valahol megértem az anyát is. Fiatal,bolond volt. Viszont, a gyereket nem az anyjának csinálta, és erre nem 5 év után kellett volna rájönni!

A gyerek meg gondolhatna arra, hogy onnantól kezdve tényleg mindent megkapott. Nem maradt lelki sérülése, mert nem is tudta, hogy nem az anyja nevelte és nagyon jó helye volt a mamájánál.

Ti mit gondoltok erről?

( Nem velem történt! Másod unokatesóm a történetbe az anya )


2014. máj. 19. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Anya nem való anyának! Az, hogy nem okoz e problémákat ez a gyereknek később, azt most még nem lehet tudni. Ne ám már érdemrendet keljen az ilyen nőnek adni!

Ha apa tette volna ugyanezt, már minden gazembernek elhordanák itt!

2014. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a történteken változtatni már nem tudtok. A gyerek most megbántva fogja érezni magát (jogosan, nyilván), és pont a legrosszabbkor, kamaszkorban tudta meg, tehát az anyának nagyon türelmesnek kell lennie vele, ha vissza akarja szerezni a bizalmát. Tény, hogy felelőtlen volt, és most egy darabig ennek fogja inni a levét.
2014. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, az apja már akkor ott hagyta az anyját mikor kiderült, hogy terhes! De most mégis az apjához költözött pedig az meg kb. 10 évesen kereste először. Azt se értem arra miért nem haragudik.
2014. máj. 19. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert ezerszer jobb szülő mint az "anya"!!!
2014. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Ezért kell elgondolkodni, ha valaki majdnem gyerekként teherbe esik, hogy biztosan meg kell e tartani....

Na mindegy. En azt az oldal néznem most a gyerek helyében, hogy az anyja észhez tert es örülnék ennek.

2014. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az apa sokkal alkalmasabb szülőnek, mint az ilyen anya!!!
2014. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az apa annyit se törődött vele gyerekként mint az anyja. Akkor miért alkalmasabb? Ezt elmagyaráznátok.

Szerintem is hiba amit tett az anyja de talàn nem tette volna ha az apa mellette áll. Az apa akkor 26 éves volt a csaj meg 18!

2014. máj. 19. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos haragudnék rá, de elgondolkoznék azon is, hogy még gyerek volt, hozhatott hibás döntéseket, hisz 18 évesen mindenki nagylánynak, nagyfiúnak képzeli magát, de a 90%-uk mikor felnő elszörnyülkodik, ki a kisbb, ki a nagyobb hibákon. Legalább nem vetette el


Off. Nem értem miért alkalmasabb szülő az apa aki 10 évig nem kereste, és a pocakban elhagyta mint az anya, akinek "csak" 5 év kellett, de utána mindent megadott neki.

2014. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!