Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kellene tennem? Kétségbe...

Mit kellene tennem? Kétségbe vagyok esve egyszerűen nem tudok segíteni de ez nekem nagyon rosszul esik!

Figyelt kérdés

A következő a sztori: ésdes anyám elvált apukámtól.Anyukámnak van egy élettársa tegnap reggel anyámmal találkozott és ott volt az egyik barát nője én már csak úgy hívom tetű mert ha az a nő nem lenne akkor nem lett volna meg a balé anyám elment inni azzal a nővel én végi velük voltam hogy ne történjen semmi baj eddig minden okés a többit nem részletezem anyukámmal bementünk az anyukájához vagyis nekem a mámámhoz anyumat felkísérte tesóm mert mentek kaját venni neki de a kulcsa lent maradt tesóm vissza jött a mamánkhoz a kulcsért okés felvittük a kulcsot és azt láttuk hogy anyámát az a köc.sög fas.zfej ember rángassa az anyámat szó szerint a fejénél fogva felemelte aztán gondolkoztunk hogy hívjuk e a rendőrségt és kihívtuk kintvoltak anyám elmondta mi történt hogy mi volt de mi bent voltunk ahol anyámat bántota azt a sz.ros geri.nctelen ember csak azt mondta hogy csak a száját fogta meg persze ott voltuk láttuk mit csinált vele mikor elment a renőrség felmentunk az anyámhoz hogy mi van jól van e és akkor jött ki a lépcsőházból sírva elmesélte hogy mi történt azt mondta hogy a fejét ütte ököllel megru.gdosta a lába is úgy fáj de ott a gond hogy nem akart feljelentést tenni se távol tartási parancsot se mert sakkban tartsa egyszerűen nem tud sehova menni lakni csak oda és félek hogy megint bántsa de egyszerűen nem tudok mit csinálni szó szerint a fejénél fogva felemelte és rángatta ököllel ütötte a fejét tegnap óta ez jár a fejembe nem tudunk mit csinálni csinálni anyukám alig bír menni a lába is fáj meg ütötte ott is pánékba vagyok esve nem tudok mit csinálni de ha még egyszer meghallom hogy ilyen történt vagy látom én a testvéremmel felmegyek és addig fogjuk ver.ni azt az embert amég él mást ne tudunk csinálni és dögö.ljön meg az a sz SZa.rházi két színű ember de az a hü.lye tetű nő milyat van mert inni akar és elhívta anyámat is félek nehogy máskor is bántsa mert ha bántsa akkor ha az anyám nem akkor én felfogom jeleneteni azt a sza.rházi embert vagy össze verem mert hogy lehet akkora egy sza.rházi ember hogy ököllel üt egy egy nőt a lábát meg rugdossa hát azt az embert lesz.úrom ha még egyszer ilyet tesz de anyám csak akkor iszik csak ha azzal a h@lye ku@rva barátnőjével van nem tudom mit csináljak na meg a gyógyszer is nagy gond itt mert sokszor ha iszik akkor a gyószer megy rá de ez mid az a ökör nő milyat (A BARÁTNŐJE MIATT) van hogy anyám is iszik mit csináljak fenyegessem meg hogy száljon le az anyámról vagy mi? egyszerűen féltem az anyám de ha mégegszer gyeszer bántsa az anyám akkor tuti meg@löm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mit csinálja mert olyan anyám hogy egyedül nem iszik csak ha azzal a ku@vával találkozik sajnálom a helyesírást egész este nem tudtam aludni ma is csak az jár a fejembe mit csináljak?

ITT A LEGNAGYOBB GOND A GYÓGYSZER ÉS A PIA hiába MENTEM BE A GYÓSZERTÁRBA HOGY NE ÍRJAK KI NEKI MERT beszedi az egészet de KÖTELESEK KIÍRNI AMIT SZED FRONTIN 0.5 VAGY 0.25 ÖS-ET


2014. márc. 31. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Abból amit írsz, nem volt könnyű kibogarászni a sztorit. Ilyen hosszú mondatot én még nem láttam. Remélem vettél közben levegőt mert ha nem, a válaszomat már nem látod.


No jó foglaljuk össze. Van egy drogos alkoholista anyád, akiért aggódsz. Kár. Felnőtt nő, nem a barátnője miatt iszik és gyógyszerezi magát, hanem azért mert úgy akarja.


Egy ilyen ember nem a legjobb társaság, ezért elképzelhető, hogy a pasi is joggal ütötte meg. Mármint erre nem lehet mondani hogy joggal, de azt talán igen, hogy megérdemelten bántotta.

Nem anyád környezetét kellene rendre utasítani, hanem anyádat. Talán azért kap a pasitól, mert nem bír magával. Gyógyszer + pia nem jó kombó.


Anyádat vitesd el inkább elvonóra, ne a világra haragudj, mert nem más a hibás. Sajnálom, de tényleg nem kellene neki mentségeket keresni. Neki kell elsősorban változni.

2014. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Joggal ütötte meg? Neked is baj van a nézeteiddel.
2014. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy joggal, hanem azt hogy megérdemelten. Szerinted mit művel egy drogos? Lehet, hogy nem tudta máshogy leállítani.


Az persze a pasi hibája, hogy ennek ellenére vele van még, már rég ott kellett volna hagyni.

2014. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzád nem mehet az anyukád élni? Vagy esetleg a nagymamádhoz?
2014. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan írott v. nyomtatott jel, amely egyrészt a mondatok tagolását jelzi, azaz egyes részek összetartozására, mások különállására utal. Ezenkívül utal a beszédnek betűkkel le nem írható sajátságaira: a hangsúlyra, hanglejtésre és szünettartásra. Ezért van mondat végi írásjel, tagmondatok közötti szavak és szórészek közötti írásjel, közbevetett részeket körülfogó írásjel. Gyakoribb írásjeleink: a pont (.), a kérdőjel (?), a felkiáltójel (!), a vessző (,), a pontosvessző (;), a kettőspont (:), a gondolatjel (-), a zárójel (), az idézőjel ("-"), a kiskötőjel (-), a nagykötőjel (-), a kihagyás jele (...).

Errol te hallottal? Vagy valami? Egy formedveny ez az iromany. Odaig jutottam, h egy tetu...

Idehanytad nekunk ezt a betukupacot, zagyvasag felsofokon.

En nem olvastam el, nem is szandekozom. Majd ha megtanulod hasznalni legalabb a vesszot!!!

Emelem kalapom, aki vette a faradsagot es kihamozta, mit akarsz.

2014. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem drogos csak ittas állapotban volt van munka helye is ès nem alkoholista 3 hónapban egyszer iszik de akkor 2 napig az èlet társának semmi oka nem volt hogy megüsse meg lehetett volna oldani azt is hogy lefektetni nem kellett volna megvernije...
2014. márc. 31. 22:10
 7/8 A kérdező kommentje:
De a barátnője miatt iszim mert egyedül soha nem iszik!!!!!¡!!!!!
2014. márc. 31. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs is undoritób mint egy részeg nő.ja nem minden nap iszik,csak 3naponta.Alkesz,nem kell szépíteni.Itasson engem valaki ha én nem akarom.Félted anyádat,de azért nem teszel semmit ki ejtse a kezéből a poharat.A gyógyszert meg nem a gyógyszertár írja ki,a doki.Azok csak kiadják.
2014. ápr. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!