Mit csináljak? Szüleim.

Figyelt kérdés

Elnézést a helyesírási hibákért, csak telefonról vagyok és gyorsan írok.

Azvan h apám egy alkoholista..és a rosszabb fajtából mert ha iszik akkor úgy beszél velem mint a kutyával,van hogy a házba kopdos..anyammal folyton veszekednek, van hogy össze is verekednek..mint pl most karácsonykor én szedtem szét őket..egy élmény volt..de akkor apám józan volt, csak anyám ivott(ő nem alkoholista...))es ha anyám iszik akkor apámat támadja meg minden..mindent mond rá hogy a rák vigye el miért nem doglik már meg meg ilyenek na mindegy erről tudnak meg mesélni..és ha is hazajött apaam akkor is volt benne de meg normális volt..aztán volt vhonnan palinkaja(na viszont attól elborul az agya)és lent anyammal vagy 3 órát veszekedtek szinte..azt nem tudom hogy miről mert bevoltam zarkozva a szobába..de most anyám is ivott..és így jött minden..apám k.o az én szobamba aludt el a földön..na de ő olyan hogy ha felkell akkor ideges altalaba most részegen meg főleg és nemtom h mi lesz..anyám is elaludt közbe... De én most kint vagyok a kertbe vagy 2 órája de nem akarok bemenni..elegem van..ja és anyám meg most is ott izelt neki h dogolne már meg meg ilyenek..és attól felek h apám eldurvul és megöli..mondta anyám h felment megnézni h holvan és mondta h ne félj ratapostam a nyakára..és nevetett.. Hosszútávú megoldás erre nemigen van, elköltözni nem tudunk..viszont ma mit csinálják?Menjek el itthonról?Félek hogy balhé lesz...bár az van anélkül is.



2014. márc. 30. 16:09
 1/4 anonim válasza:

Figyelj szerintem ne menj el hanem kezd el sírni es kérd meg apud hogy ne legyen ez s ne bántsa anyukadat

Nem tudom pontosan hogyan tudnék segíteni ,hirtelen ez jutot eszembe,de próbáld meg es legyszi írd hogy mi tortent végülis,de ne menj el otholrol szerintem

2014. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma már sírtam apám előtt..megmondtam neki hogy elegem van ezekből a veszekedesekbol..de kb azt se tudja hogy hol van
2014. márc. 30. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az első lakhelyünkön volt egy cigány család, rendesek voltak de a csávó ivott, sokszor verték egymást, egyszer a nő összeszúrta, és csak percekkel később hívta ki a mentőt, most 11évvel később már nem iszik, és gondolom mindig emlékezni fog hogy miért kapta a késelést.

Gyerekként, de még felnőttként sem tehet semmi az ember, a hatóság sem foglalkozik velük, mert amíg nem ismerik el magukat, addig nem is ép az elméjük.

Egy biztos, hogy nagy baj sose lesz, attól hogy van bunyó, meg szóváltás, ritka hogy ettől tovább menjen valaki

Gondolom téged még sose vert el az öreged, addig meg nem kell komolyan venni

21F

2014. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem nem vert meg..szavakkal bántott..viszont anyum régebben nem egyszer volt miatta kórházba.
2014. márc. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!