Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a szüleimmel?...

Mit csináljak a szüleimmel? Teljesen összetörök

Figyelt kérdés

rengeteget veszekednek a szüleim, de ami a legrosszabb, hogy előttem. Van úgy, hogy észre sem veszik, hogy ott állok mellettük. Teljesen hülyének néznek. Azon veszekednek a legtöbbször, hogy anyu csalja aput, ami igaz és azt hiszik, hogy én nem értem meg és nem jöttem rá. Nekem ez nagyon rosszul esik, teljesen hülyének néznek. Amikor meg a fejükhöz vágom, hogy ne előttem beszéljék meg, nekik áll feljebb. bátyám fősulis ő az egyetlen, aki kiáll értem, de csak a hétvégeken van otthon :( mit csináljak?

15/l



2014. márc. 23. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem válnak el? Ez lenne a legjobb, főleg, ha itt már megcsalások is vannak.
2014. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
87%
én nem a csata hevében vágnám a fejükhöz ezt. Mikor viszonylagos nyugi van, leülnék elbeszélgetni velük őszintén. Fel sem merül bennük, micsoda károkat okoznak ezzel.
2014. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de itt az a baj, hogyha leülnék velük beszélgetni ők akkkor is azt mondanák, hogy én ebbe ne szóljak bele. Mert már nem egyszer magyaráztam nekik, hogy ez nekem nem esik jól és akkor is rákezdik. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 23. 19:42
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
muszáj, beleszólj, hisz elszenvedője vagy. Mássz vmelyikük privátszférájába. Ha feszültté válik tőle, mondd, h ez demonstrálja az érzéseid. És h enélkül a balhé nélkül is épp elég nehéz ez az időszak számodra.
2014. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
ui. Minden gyermeknek joga van a nyugalomhoz. Ha nekik volt, Téged is megillet. Ha nekik sem volt; tudniuk kéne nekik is h milyen.
2014. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
huu nagyon szépen köszönöm :) majd megpróbálok valahogy elbeszélgetni velük végleg
2014. márc. 23. 20:11
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
remélem megoldódik:)
2014. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha még most sem múlt el a probléma, menj el orvoshoz (pszichológus)
2014. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi az Isten? Fordított napot tartunk?
2014. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!