Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Észrevehették? (Biszex lány...

Észrevehették? (Biszex lány vagyok)

Figyelt kérdés

Egyik nap nézegettem leszbi történeteket és hát benne hagytam az előzményekben. Apám pont akkor keresett vissza valamit, és valószínű, hogy meglátta. Azóta olyan furcsak velem. Nem tudom hogyan közölhetném velük .

két hét múlva leszek 15 :/



2014. jan. 12. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nahát piciribi-bi
2014. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én is bi vagyok,hasonló helyzet nálunk is volt.Apám félve megkérdezte,hogy "homi vagy? mert ugye olyan oldalakat nézel."

Frappáns lehengerlő választ produkáltam:nem,és és olyan oldalakt nézek amik érdekelnek,ilyen-olyan szempontból.

azóta sem tudják,hogy kikkel mit,és ha rajtam mulik akkor sosem fogják megtudni.

2014. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!