Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Észrevehették? (Biszex lány...

Észrevehették? (Biszex lány vagyok)

Figyelt kérdés

Egyik nap nézegettem leszbi történeteket és hát benne hagytam az előzményekben. Apám pont akkor keresett vissza valamit, és valószínű, hogy meglátta. Azóta olyan furcsak velem. Nem tudom hogyan közölhetném velük .

két hét múlva leszek 15 :/



2014. jan. 12. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
"Biszex lány vagyok" Nem feltétlenül, még csak 15 vagy, ha majd lesz 1-2 kapcsolatod ki fog alakulni.
2014. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem kell mondj nekik! Ebben a korban valahol természetes, ha izgatnak az ilyen dolgok is(nem mindenkit, de nem baj) Engem is izgattak a lányok fiatalabb koromban, jó, most se hánynám össze magam egy nőtől, de nem is égek a vágytól. Nem lettem leszbikus. Majd, ha az leszel és egy nővel akarod összekötni az életed akkor elmondhatod, addig nincs értelme.
2014. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

először is: az előző ostobaságokat ne vedd figyelembe..


másodszor. együtt érzek veled :( nekem is oda ültapám és előtte mindig mindent letöröltem, hogy még véletlenül se kerüljön semmi a szeme elé :o ez azért elég szomorú... úgyhogy ha tényleg meglátta, akkor ez talán lehet a beszélgetés kezdete.. lehet, hogy jobb is, hogy most rá lettél 'kényszerítve' arra, hogy el mondd nekik... persze hacsak nem olyanok, hogy kidobnának otthonról vagy ilyesmi de gondolom ennyire nem rossz a helyzet!!


ha nem akarod, ne mondj semmit, ha rákérdeznek akkor vagy hazudhatsz, hogy 'véletlen' rákattintottál vagy jobb esetben elmondhatod nekik az igazat.. nyilván te tudod melyik helyzet ideálisabb neked.. !

2014. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.. eddig 8 baratom volt es 2 baratnom
2014. jan. 12. 18:51
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Ejha kisanyám... Jobban aggódnék őseid helyében amiatt, hogy úgy cserélgeted az embereket magad mellett, mint a bugyogót szokás, mint hogy csajjal is kavarsz...
2014. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát... én tizenhárom és fél éves vagyok, pont abban a korban, amikor ugyebár mindenki mindenkibe szerelmes... szerintem még te is. Többet nem igazán írhatok tapasztalatlanságom végett, bocsánat ha nem segítettem /:
2014. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent,h furcsa veled?

Nem lehet,h csak te èrzed így? Illetve ha erősen erotikus törtènet volt, akkor lehet csak azèrt nèz furcsán rád,mert rájött h az ő kis lánya is valószínűleg masztizik,èlvez. Nagylány lett. ès ezt nehezen dolgozza fel.

2014. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jesszusom, még nagyon gyerek vagy ahhoz, hogy ilyeneket olvass, naná, hogy furcsán néznek rád.
2014. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok éretlen. Mostanában kicsit sz*rul állunk . Egész nyáron dolgoztam /illegálisan/ a családi vállalkozásunkan. Felnôtt vagyok csak papìron nem.
2014. jan. 13. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Amíg bizonygatnod kell, hogy márpedig te felnőtt vagy, addig vagy leginkább gyerek. Szép dolog dolgozni, de majd ha a szarosbugyogót te mosod, meg a paprikáskrumplit te főzöd, de minimum, hogy benő a fejed lágya, és nem futrinkálsz emberről emberre, na majd akkor talán felnőttnek mondhatod magad.
2014. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!