Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekelhelyezési védőbeszédh...

Gyermekelhelyezési védőbeszédhez tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első tárgyalásom a bíroságon gyermekelhelyezés ügyben és mondta az ügyvéd hogy el kell majd mondanom miért vagyok jó anya, de valamiért nem tudom megfogalmazni mert egy jó anya ezt belül érzi és én így vagyok vele. Aki volt már hasonló helyzetben vagy írt már ilyen papirt, annak a segitségét kérném.(Minta, hasonló, levél).

2013. nov. 24. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kár,hogy már holnapra kell,így most csak gyorsan szedem össze a gondolataimat:

- TE ápolod őket,ha betegek, TE viszed őket orvoshoz,ha problémájuk van NEKED fognak szólni,ha valami bántja a lelküket

- TE gondoskodsz róluk - a tiszta ruháról és arról,hogy finom ételeket kapjanak

- ismered a szokásaikat,szinte minden rezdülésükre tudod hogyan kell reagálni


Ilyen vonalon indulj el,de ezt tényleg órákon keresztül lehet sorolni,csak ugye ahhoz nyilván az kellene,hogy jobban ismerjelek :)


Remélem segítettem kicsit.

Üdv.

2013. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2013. nov. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!