Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anyám meghüjült!

Mit csináljak? Anyám meghüjült!

Figyelt kérdés

Anyám a pasija házába akar engem, meg a tesómat vinni, persze most újítgatják. Én persze inkább me,mennék apához.

13/L



2013. nov. 20. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Meghüjült?

Az mit jelent?

2013. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
32%
az édesanyádról beszélsz-.-" először is tanulj meg írni, aztán fogadd el hogy amíg nem vagy önálló csak a szüleidtől függsz.
2013. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Most jönnek ám a lehordó kommentek, az inteligens, diplomás fszoktól, csak azért, mert 13 éves vagy. (:


Én megértem a helyzetedet, teljesen. Nem kell részletezni ezt tovább, a tömörségéből is lelehet szűrni mi a helyzet, és annak az érzelmi oldalát. Próbáld meg, költözz oda, adj magadnak / magatoknak időt. Nem lesz az olyan rossz, ne aggódj. :) Lehet, jobb lesz, mint apuddal. :) Nem tudhatod előre.

2013. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa, meghüLYült!
2013. nov. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ti sem írnátok jobban, ilyen állapotban ...

Válaszokat kértem volna,nem kritizálásokat, de mindegy.

2013. nov. 22. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a szüleiddel, hátha meg lehet oldani, hogy odamenjél egy időre.


De nem értem miért olyan rettenetes egy másik házba költözni. Még elő fog fordulni párszor veled az életed során. Utálatos anyád barátja? Nem lesz ott saját szobád, vagy mi a baj vele? Iskolát kell váltanod?

2013. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Először vedd meg a boltban a magyar helyesírási szótárt és utána beszélj velük.
2013. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!