Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtilthatják a szüleim hogy...

Megtilthatják a szüleim hogy óvóbácsi legyek? Ez volt az álmom kicsiként is hogy én leszek az "óvónéni, LOL:D", és hogy visszamegyek az oviba. Nah most elmondtam a szüleimnek, és megtiltották. Ez az utolsó évem a suliban, és 18 vok.

Figyelt kérdés

mit tegyek? mert aztmondták hogy szó sem lehet róla és bizony mérnöknek megyek az egyetemre, mert hogy matekból nem hogy ötös, de nyertes is vagyok... de ez egy olyan dolog ami egy hobby és soha nem akarnék ezzel foglalkozni, bediliznék, és én inkább játszanék a kicsikkel meg vigyáznék rájuk meg tanítanám őket. de a szüleim nem engednek, aztmondják hogy max ha letettem a mérnökit, addig szó sem lehet róla....


18f


2013. okt. 26. 21:25
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nem a szüleid döntik el, hogy mit tanulsz. Hogy mondhatnak olyat, hogy addig szó sem lehet róla?! Ők döntenek, vagy te??
2013. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mekkora tapló egy apád van.

"Torkaszakadtából nevetett"-szánalmas.

Még ha a gyerekünk fura vagy irracionális álmokat kerget(a tiéd nem az) akkor sem szabad ilyet csinálni.

Ez komoly sebet hagyhat a gyerek tudatában,hogy kinevették.

2014. máj. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!