Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtilthatják a szüleim hogy...

Megtilthatják a szüleim hogy óvóbácsi legyek? Ez volt az álmom kicsiként is hogy én leszek az "óvónéni, LOL:D", és hogy visszamegyek az oviba. Nah most elmondtam a szüleimnek, és megtiltották. Ez az utolsó évem a suliban, és 18 vok.

Figyelt kérdés

mit tegyek? mert aztmondták hogy szó sem lehet róla és bizony mérnöknek megyek az egyetemre, mert hogy matekból nem hogy ötös, de nyertes is vagyok... de ez egy olyan dolog ami egy hobby és soha nem akarnék ezzel foglalkozni, bediliznék, és én inkább játszanék a kicsikkel meg vigyáznék rájuk meg tanítanám őket. de a szüleim nem engednek, aztmondják hogy max ha letettem a mérnökit, addig szó sem lehet róla....


18f


2013. okt. 26. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem a szüleid fogják leélni a te életedet, és 18 évesen már te vagy a felelős a döntéseidért. Ha óvóbácsi akarsz lenni, legyél az, de legyél tisztában a kereseti lehetőségekkel, ha magyarországon maradsz...ha azzal együtt OK neked, és biztos vagy abban, hogy szívesen csinálnád hosszú ideig, akkor hajrá.

34f

2013. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Szegedre add be a jelentkezésedet !! :D
2013. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

1982-ben diplomázott az első óvóbácsi Budapesten. :) Nagyon jópofa fiú volt.

Minél több férfira lenne szükség a pedagógus pályán.


A saját "hangjaidra" figyelj, ne hagyd, hogy befolyásoljanak!


Sok sikert! :)

2013. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetem már fizetős és az ovodaképző nem éri meg nem keresd meg azt a pénzt amibe a képzés kerül.
2013. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Az egyetem csak akkor fizetős, ha nem kerülsz be állami szakra, utolsó ne terjessz butaságot.
2013. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, azt sajnos megtehetik, hogy akkor nem támogatnak, bár nagyon szemét dolog lenne tőlük. Próbáld meggyőzni őket, végül is a jövődért aggódnak. Esetleg mutasd meg nekik, amit előbb írt valaki, hogy mérnökként kisebb az esélye munkát találni.

Egyébként jó lenne, ha több óvóbácsi lenne, mert nagyon sok a gyerekét egyedül nevelő anya, akinek a gyereke nem nagyon lát férfi viselkedésmintát maga előtt, és legalább lehetnél te az apafigura az életükben.

2013. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek óvóbácsit:) teljesen szimpi a hozzáállásod.Én Vácot ajánlanám,nekem a legszebb 4 évem volt a fősuli
2013. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Azt tanulj amit akarsz.

Pedagógus szakon biztos hogy van államilag finanszírozott képzés, ha jó fejed van, be fogsz kerülni.

A mérnöki diploma után már csak költségtérítéses helyen tanulhatsz, az állam csak egy képesítést finanszíroz.

2013. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
utolsó: ez már némileg változott, mindenkinek 12 félévet finanszíroz az állam, tehát ha elvégzi az óvodapedagógusit, ami 6 félév, akkor még bármi másból meg tud csinálni egy MSc-t, feltéve, hogy nem csúszik. viszonylag új törvény, én is ennek köszönhetően lettem tandíjmentes.
2013. okt. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

Mindenképpen ajánlanám, hogy jelentkezz óvóbácsinak, ha kedved és ambíciód is van hozzá. Sokkal több vidámságban és örömben lesz részed, mint a mérnöki munkában. :)

Sok sikert kíván:

egy óvóbácsi

2013. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!