Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kéne elmondanom a szüleim...

Hogy kéne elmondanom a szüleimnek, hogy barátom van, hogyha? (lent)

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy az én családom gazdag és ezt mások is látják,a szüleim közül anya nézi le inkább a nálunk kevésbé módosabbakat.A barátom viszont teljesen átlagos.Nem szegények,csak nem azon a szinten vannak anyagilag,mint mi.Engem ez nem zavar,nem azért írom.Csak félek a szüleim reakciójától.

Ráadásul a barátom előttem kicsit problémás volt,folyton bulizott,csajozott,mindig bajba került.Nem azt mondom,hogy most egy kisangyal,de messze nem olyan,mint régen.Mindketten változtunk,előtte én voltam az aranyos,ártatlan,gazdag kislány,aki sose ellenkezik a szüleivel,de nem is foglalkoznak vele sokat.

Félek,hogy anyáék rájönnek,hogy milyen volt előttem és a múltja alapján ítélnék meg.

Ő az első barátom,már 10 hónapja tart ez az egész,bár tény,hogy nem kapcsolatnak indult.Én ismerem az ő szüleit,folyton ott vagyok náluk,de ő csak akkor van itt,ha anyáék nincsenek itthon és ha későn jönnek haza.

Anya már nyár óta össze akar hozni egy sráccal,aki szerinte "tökéletes" a számomra.De tudom,hogy ezt azért akarja,mert a srác külföldre megy egyetemre és a családja az enyémhez hasonló...

16/L


2013. szept. 30. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a pénz dolgot csak te magyarázod bele. Te is jól tudod, hogy inkább ez lesz a gond: "kicsit problémás volt,folyton bulizott,csajozott,mindig bajba került.Nem azt mondom,hogy most egy kisangyal"


SENKI nem akar ilyen fickót a tizenéves lánya mellé. És azt te csak úgy hiszed, az égig érő kamasz-önérzeteddel, hogy majd miattad megváltozik a "rosszfiú"...

2013. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem.

Megváltozott,ezt mindenki észrevette már.Nem azt mondom,hogy az egész miattam volt,de amióta tényleg együtt vagyunk,nem jár el nélkülem bulizni vagy ha el is megy,akkor sem iszik annyit,ami túl sok lenne és leszokott miattam a cigiről,nem keveredik bele mindenbe,a suliba is megváltozott.

2013. szept. 30. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Várj, a gazdagság miben nyilvánul meg?Mindened megvan, tablet,okostelefon, kilónyi arany, legjobb smink, stb.stb. és még villogsz is vele?

Ha ő szegény, és neki erre nem telik(nekem se, én is az vagyok) akkor ne csodáld, ha ez taszítja...

2013. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
megjegyzem ilyen hipermodern kütyük nekem is csak álom egyelőre(előző vagyok),és egy csaj, aki ilyenekkel menőzik... ne fájdítsa a szívemet, inkább menjen, amerre lát...
2013. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as, nem kell mindenkit utálni aki gazdag. Ki mondta hogy villog vele? Vagy ezt így miből szűrted le?
2013. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
figyelj, az én barátom sem makulátlan életű volt.. és most sem az.. nagyon sokszor akarták itthon anyáék h szakítsam meg vele a kapcsolatot.. de tudod mit mondtam nekik? az én életem! én érzéseim. ha volt már szerelmes meg kell h értse.. az meg h nem a leg pénzesebb? a mai világban elég kevés olyan van.. am meg anyukád csak nem kezd el nyomozni a fiú után h ‘huu ez most mit is csinált?‘ mond meg neki h bízzon benned! ismered a fiúdat és nem fogsz összejönni olyannal akit nem szeretsz.
2013. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,abban is megnyilvánul,hogy van pénzünk,hogy amit kérek,azt megkapom.Ha el akarok menni külföldre vásárolni,elvisznek.

Nem "villogok" semmivel,de azért az emberek látják,hogyan öltözködöm,milyen kocsival visznek suliba,miket használok,hová megyünk külföldön,stb.

Nem szegény,mert neki is van iPadje,okostelefonja,márkás ruhái.Az "átlagos" nálam nem azt jelenti,hogy szegény.

Itt nem azzal van a probléma,hogy őt zavarná a mi anyagi helyzetünk,mert ez nem igaz,ebből sosem volt vita közöttünk.

2013. okt. 1. 06:57
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor mutasd be :)
2013. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!