Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért idegesít folyton ezzel?

Miért idegesít folyton ezzel?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 2 éve van barátom. Anyum mindig azt hajtja, hogy valami gazdag pasival jöjjek össze. Már kikészít ezzel, nem fogja fel, hogy nekem a szeretet a fontos nem pedig a pénz. Nektek mi a véleményeket erről?

2013. szept. 26. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gazdag pasinál nem biztos, hogy egy milliomosra gondolt, hanem olyanra, aki nem (tartósan) munkanélküli, nem csöves, és törekszik elérni valamit az életben.

A szegénység nagyon tud ám ártani a szerelemnek, boldogságnak.

Mostani barátod szegény ezek szerint.

2013. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy ő mért nem gazdag férjet választott magának ? ( nem tudom annak idején édesapád milyen anyagi helyzetben állt .)
2013. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendes a fiú nem csavarog meg dolgozik akkor ez szerintem nem életbe vágó hiába van pénz ha nincs szerelem ( előző voltam)
2013. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pont, ezért hajtja mindig, hogy én ne járjak úgy mint ő, de ha a barátomat szeretem most mit csináljak..
2013. szept. 26. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos neki is mondtak ilyesmit a szülei de ő is szerelmes volt , nekem is mondták de mostmár belenyugodtak. Én személyszerint ezen már túl estem én csak gondoltam hogy a lányom mást választhatna de látom így boldog. ( ő is ennyi idős)
2013. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez elég kiábrándító... ha az én apám ezt mondta volna hogy ha már pasit akarok legyen gazdag, az nagyon fájt volna. Nem is értem az ilyen embereket... Túl sok szappanoperákat néztek ezek szerint és azt hiszik hogy minden úgy van mint a mesében, hogy a szegény lány megismerkedik a herceggel és fuss el véle...
2013. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, Kate-nek bejött. :D Egyébként teljesen egyetértek az elsővel. Ugyanakkor, amikor én összekerültem a férjemmel, 1,5 évig munkanélküli volt. Aztán talált egy nagyon jó állást (amihez képzettsége nem volt, csak tapasztalata), ahol átlagon felül keres, és ott van már 3 éve. Szóval bármi megeshet.
2013. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!