Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hugom 18 éves van egy hat...

Hugom 18 éves van egy hat hónapos kisfia akivel nem törődik. Mindig más nyakára löki, ha a párja szól neki akkor meg duzzog és a gyereket rángassa. Mit tehetnénk, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 13:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az se jó, ha túl nagy, meg az se ha túl kicsi a korkülönbség szülő-gyerek között. Ha túl korai a gyerekvállalás a szülő egyszerűen nem AKAR annyit törődni egy kisgyerekkel, babával. Ha meg túl késői, akkor kamaszkorban van gáz :/


Sajnos nem tudsz semmit sem tenni a gyerekkel, hacsak nem laktok együtt és nem akarsz vele te törődni néha.

2013. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen szültem a kislányomat.Most vagyok 20 éves de soha meg nem fordulna a fejemben hogy rángassam vagy esetleg még rosszabb megüssem őt.


Ebben a dologban a párodnak kéne a sarkára állnia és foglalkoznia a kicsivel és szépen meg kéne beszélniük hogy vagy változtat a hozzá állásán vagy pedig beadná a bíróságra a pert gyerekelhelyezési ügyben.

2013. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy ilyenkor hol vannak a megveszekedett őrült abortusz ellenzők, akik szerint a kénköves pokol tüzében ég el, aki az abortuszt választja? :D
2013. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
36%

Remélem a drága húgod ezt is tudja ; " A csecsemõk az éhséget, a fájdalmat, a teli pelus miatti diszkomfortérzést vagy a magányt mind-mind sírás, rosszabb esetben ordítás formájában „öntik szavakba”. Nem is lehet erre más módszerük még ennyi idõsen. Sajnos rengeteg a meggondolatlan, tudatlan szülõ, aki a zajártalom miatti pluszfeszültséget egy acélos rázással vezeti le. Az arányaiban, vagyis a testükhöz mérten nehéz és nagyfejû kisbabák nyakizmai ebben a korban még nagyon gyengék, nem tartanak. Egy erõteljes rázás hatására az agy a koponyafalhoz csapódva sérülhet, bevérezhet. Az agyi sérülés súlyossága függ attól is, hogy meddig tart a rázás, pillanatnyi téboly-e vagy hosszabb sokk, de számít az agresszió gyakorisága és intenzitása is. Mivel legtöbbször nem jár külsõ nyomokkal, akár fel sem ismerik a tüneteket idõben, és amikor az apró áldozatok kórházba kerülnek, sokszor már késõ. Egyes források szerint a sérültek egyötöde a rázást követõ napokban életét veszti, a fele súlyos vagy maradandó sérülést szenved (vakság, süketség, görcsök, tanulási nehézségek, agykárosodás) és csak alig 30 százalékuk gyógyul meg teljesen."

Ha az én húgom ezt csinálná a gyerekével kezét eltörném neki az biztos, ráadásul felhívnám a gyermekvédelmisekt. Undorító , fújj., köpedék ...

Hogy tehet ilyet egy kis védtelen babával?

A helyedbe egy pár hétig azt csinálnám, hogy elvenném tőle a kicsit , a közelébe se engedném, hagy tudja meg.

Vagy keressetek a babának egy RENDES családot..

2013. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

Itt vagyok, és igenis ellenzem az abortuszt, mert egy kisembernek, aki megfogant joga van élni.

De mindez nem történt volna meg, ha agyba-főbe nem hirdetik, hogy 15-16 évesen lehet szexelni. Nem egy kis magzatot kell megölni, hanem felelősen és a megfelelő időben kell szexuális életet élni. És nekem senki ne mondja, hogy mert ösztönök, meg hormonok bla bla bla... Nem állatok vagyunk, hanem gondolkodó lények.

Szóval, most lehet lepontozni.

2013. aug. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Úristen, hogy te milyen régimódi vagy!
2013. aug. 31. 10:10
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

# 15


Végeredmény? Most így jobb a gyereknek? Na látod...

2013. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És még nagyobb joga van szeretetben, kiegyensúlyozott, légkörben felnőni, nem egy idegbeteg, éretlen csitri anyával, aki jól megrázza, ha éhes, beteg, szomorú. mert ugyanis ez nem élet... jó lenne elgondolkozni ezen, kedves abortuszellenes.
2013. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!