Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha valakinek nincs lakcímkárty...

Ha valakinek nincs lakcímkártyája az azt jelenti hogy intézeti gyerek?

Figyelt kérdés

Ma meghívtam egyik jó barátomat magunkhoz de anyám nem szimpatizál vele és észrevette hogy nincs lakcímkártyája és azt gondolja hogy intézeti gyerek.

Van valóságalapja ezt gondolnia?

Mindenkinek kell lennie lakcímkártyának? (én nem tudom hogy ez hogy működik)


16/F


2013. júl. 27. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha intézetben lakik, az a cím szerepel a lakcímkártyáján.


Honnan tudja anyád, hogy nincs neki? Kutatott a cuccai közt? És ha csak nem volt nála?

2013. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attólmert intéztben lakik valaki még van lakcímkártyája.Gratulálok anyudnak.Add át neki!!!

A másik lehet épp nem volt nála,vagy elhagyta.Ha annyira érdekli kérdezzen rá.

2013. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen szülőt még nem hallottam, hogy ilyen után nézzen. Undorító! Ezek szerint benned sem bízik.
2013. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
11 voltam, amikor lakcímkártyát csináltattunk, addig nem kellett. :)
2013. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
80%

mindenkinek van lakcímkártyája

még a hajléktalannak is - vagy az hajléktalanszálló címét írják rá, vagy azt, hogy lakcím nélküli

2013. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!