Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves debreceni lány vagyok....

17 éves debreceni lány vagyok. Nagyon szeretnék dolgozni de sajnos csak 18+os munkákat találok. Szerintetek van rá esély, hogy találok?

Figyelt kérdés

Apukám kiskorom óta

alkoholista.Sosincs egy kedves

szava se..Anyukámmal nagyon

szeretnék elköltözni de nincs annyi

pénzünk.Anya 45ezret keress

+9ezer a családi de ez nem elég

egy albérletre.Apám minden nap

elmondja, hogy takarodjunk a

hazáből de nem tudunk hova.Nem

ver meg minket de szavakkal

bánt.Ma is többször sírtam, mert

már nem bírom.Remegek ha a

közelembe van.

Mindent megtennék, hogy egy

kispénzhez jussak.Jelentkeztem

diákmunkára de nem hívnak.

Egyszerüen semmit nem tudok

tenni.. sokszor már annyira

kiborulok, hogy nagyon rossz

dolgok jutnak eszembe..pedig csak

normálisan akarok élni, terror

nélkül.

17/L


2013. júl. 25. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fogsz, Debrecen nagy város, rengeteg diákszövetség van ott ahol munkát lehet igényelni. Én 17 évesen is végeztem diákmunkát.

18/F

2013. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos 18 év felett sem találni még diákmunkát sem. Amikor kerestem akkor mondták hogy már márciusba jelentkeznem kellett volna hogy esélyem legyen bekerülni egy helyre. De most felnőttként egy gépkezelői és egy informatikai szakmával sem találok munkát.

Persze dolgoztam egy ideig futárként kb 10 hónapot. De az étterem csőd szélén állt gyakorlatilag a házhoz szállításos szolgáltatás tartotta fenn a helyet, én hetekig 6 napot dolgoztam hivatalosan 8 órára voltam bejelentve de legtöbbször 1-2 nap kivételével 12-13 óráztunk, persze kaptam plusz pénzt nem azzal volt a baj meg a délelőtti órákba hazamehettem pihenni csak készenlétbe kellett lennem mert ha csörög a telefon negyed óra múlva már úton kellett lennem a kajával a cím felé. Volt olyan nap főleg a vége fele amikor bementem reggel 9 re elkezdeni a műszakot, kimentem 2 címhez és mehettem haza, aztán csak délután hívtak be 1-2 fuvarra, aztán este 9 kor mehettem be elszámolni a pénzzel. De mivel a válság azt a helyet is elérte plusz elég sok konkurencia volt így kivágtak onnan mert a 3 futár helyett elég volt kettő is. Aztán ő nekik is lapát lett, mert bezárták a helyet mivel már nyelte a pénzt.

Ezzel nem találok munkát, még gyárakba sem mert targoncásként nem dolgoztam, informatikai munkám a hálózatépítői, egy kisebb céghez hívtak már be rendszergazda helyettesnek meg jól is hangzott a munka, csak ugye nem vettek fel mert a gyakorlati idő amit a suli alatt csináltam azt senki nem vette figyelembe, oda is csak azért hívtak be mert alig volt jelentkező az állásra rajtam kívül 2 ember aki jelentkezett és fiatalt akartak felvenni, de mégsem vettek fel mert inkább egy idősebbet vettek fel aki igaz hogy többet akart keresni vele de neki volt mellette valami extra végzettsége amit a cég kihasznált.

Máshol sincsenek munkák sajnos.

A diákok is már márciusba keresik fel a közvetítőket, szövetkezeteket hogy valami munkát kerítsenek nekik, akár takarítást is, de közülük sem kapnak mind mert egyes munkahelyek a régi dolgozókat hívják be a diákok közül.

Tudom hogy rossz az életetek, de tanulj inkább végezd el a sulit, aztán tanulj ki egy szakimát gyorsan valami gyorstalpalót ne ilyen 2 évest aztán keress mindenféle munkalehetőséget még takarítást is érdemes mert ők is megkapják a havi 70 ezret. Nincs mese sajnos, én szívem szerint még kukásnak is elmennék, de nem ilyen egyszerű.

2013. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
csak 18+os munkákat találsz, az komoly...no comment.
2013. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csak 18+os munkákat találsz, az

komoly...no comment.

A válaszíró 53%-ban hasznos

válaszokat ad.

# 3/3

tegnap 23:56

Nem tudom, hogy Te mire gondoltál de én nem úgy értettem, hogy erkölcstelen hanem, hogy 18év felett pl.kézilány,Baby sitter..stb.

2013. júl. 26. 00:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Járd végig a diákszövetkezeteket, melodiak, navigátor, fürgediák, campus work, minddiák, diákpont, jokerdiák stb,Írd be googleba és többre ész vala, de hidd el, nagyon sokan vannak most nyáron akik diákmunkát keresnek. Én hiába múltam el 18 nem tudok menni, mert nem kapok munkát. De próbálkozni lehet. Egyébként nekem eddig mindig valamilyen fizikai munkát adtak, pl. futószalag mellett, mezőgazdasági munka, csomagolás stb. Ezt a bébiszitter munkát hol láttad?
2013. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Off: És milyen munkákat találsz? Csak mert én egy éve nem találok és én is Debrecenbe nézelődöm.
2013. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

azt hiszem a kézilányt a jofogás.hu

a babysittert pedig az aprodon.. de lehet fordítva. A jofogáson több jót is találtam.. automosóba segítő, egy idős néninél besegíteni, gazolás (oda még mehettem volna is csak nagyon messze volt, olyan helyen ahol nincs buszjárat),

telefonos..meg ilyesmiket.De mindhez oda van írva, hogy 18+.

2013. júl. 26. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:
pedig a törvény engedi, hogy szülői engedéllyel 17-től dolgozzon valaki... esetleg jelentkezz ilyen babysitter melóra és mondd meg, hogy csak 17 vagy ugyan, de törvény szerint lehet... vagy várd meg a 18-at, messze van még?
2013. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!