Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben próbálnátok...

Ilyen esetben próbálnátok meggyőzni a férjeteket, hogy vegye fel a kapcsolatot az apjával?

Figyelt kérdés
Férjem még kiskamasz volt, mikor az apja lelépett. Tudom, hogy nagy trauma volt ez neki, még most is az. Pár év múlva kereste az apja, de férjem nem volt vele hajlandó beszélni. Utána még volt úgy 3-4 próbálkozása az apjának, legutóbb akkor mikor már együtt voltunk. Nemrég újra megkereste, de a férjem még most is hajthatatlan. Nemrég született meg a második kisfiunk, az első is picike még. Az én édesapám már nem él, szeretném ha lenne nagypapájuk. Tudom, hogy rosszat tett, de férjem családja is azon a véleményen van, hogy adhatna neki még egy esélyt, mert egyébként normális (persze akkor is elhagyta a gyerekét) Ha valamilyen iszákos, vagy agresszív ember lenne persze én sem szeretnék vele találkozni, de ilyenről nincs szó. Próbáljam meggyőzni vagy ez az ő dolga?
2013. júl. 23. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
Az ő dolga. Ha neked ennyire fontos, hogy a gyerekednek legyen nagypapája, választhattál volna olyan pasit férjedül, akinek normális az apja.
2013. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben, de nem örülnék neki, ha a feleségem elkezdene győzködni, hogy milyen viszonyban legyek az apámmal. Tudod egyáltalán, hogy mi történt pontosan? És vajon a férjed megszabja neked, kivel legyél jóban? Mindenesetre elég kényes helyzet, könnyen sülhet el rosszul a férjed lelkivilágával és a kettőtök viszonyával kapcsolatosan is. Ha "rákényszeríted" valamire, és rosszul alakul, Te is hibás leszel a kialakult helyzetért. Hagyd, hogy ezt ő döntse el.
2013. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy elkezd kedves feleség... Az apja otthagyta, hogy adna neki esélyt??? A férjed jól cselekszik, hagyd békén ezzel....
2013. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6%
titokban találkoztatsd unokát ngyfaterrl
2013. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!