Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy kicsit...

Mit csináljak hogy kicsit függetlenebb legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszant hogy nem engednek el sehova sem...Amikor megkérdezem hogy elmehetek-e a városba vagy pizzázni a barátnőimmel egyszerre az a válasz hogy miért nem jönnek át vagy mész át te hozzájuk?(de ez már nagyon unalmas hogy egész nap csak döglünk otthon)vagy hogy nem kell elmenned van itthon kaja ...és a velem egyidősek és nálam FIATALABBAK feljárhatnak máshová is engem még az utcából sem engednek ki..mit csinálhatnék?

2013. júl. 17. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Saját pénzedből mennél, vagy külön kellene kérned rá a szüleidtől?
2013. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi 13/l de nem vásárolni meg ilyesmi tehát pénzt sosem kérek tőlük csak mittudomén sétálgatni találkozni a barátaimmal.
2013. júl. 17. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora településen laksz?


Úgy gondolom, hogy féltenek. Biztos felétek sok baleset, támadás stb van.

Lehet, hogy most rossz meg minden de később ebből csak jó lesz neked.

13 évesen engem is az utcánkon kivül nem nagyon engedtek /13 háztömb/ ha ellógtam megbüntettek. De nem is nagy baj. Akkoriba egy osztálytársam öngyilkos akart lenni. /e egy nyílt titok volt/ Én voltam az egyik gyanúsított.-->szerintük én akartam belelökni a folyóba vagy egy másik osztálytársunk. De jó messze voltam onnan és mások is látták... Pedig akkor én is kiakartam menni a városba.


15+ idősen meg bulizni akartam járni mert a többiek is. De nem nagyon bánom, hogy nem engedtek. Jó akkor rossz volt viszont de most így utólag jobban átlátom és nem bánom. Jó persze már elmúltam 18 de így is alig akarnak engedni engem, még most is nagyon sokáig kell mondogatni, hogy engedjenek el ide oda. /úgy gondolják nekem az a hely rossz mert így úgy meg amúgy de 18+ vagyok és így elmentem 4 hét nyavalygás után és látták, hogy egybe haza bírtam jönni úgy, hogy nem volt semmi/

2013. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aspartia ***** válasza:
féltenek, de ez csak bizonyos ideig normális, engem pl anyám úgyanúgy félt 25 éves korom ellenére, mintha még csecsemő lennék, az se normális.
2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nagy varosban lakok es szinte nem tortenik itt semmi.es tudom hogy feltenek de hat nemtudom.:)
2013. júl. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!