Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan dolgozam fel azt h...

Hogyan dolgozam fel azt h nincs senki rokonom aki biologiailag is az nem csak nevileg?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki szult meg....meg a keretlevelembe sincs beirva az apam neve...amiota az eszemet tudom neveloszuloknel elek akiknek halas vagyok amiert szeretnek meg minden...de azert tudni akarnam ki is az anyam...mert olyan rosz erzes,h a neveloszuleim rokonsagaban mind okos gyermekek vanak s en csak buta vagyok...mindig asztmondjak,hogy en 100x tobbet kell dolgozak az eletben h elerjem a celom mind masoknak...olyan rossz erzes,h az osztalyban "árvaházinak" csufolnak mert nincsen edesanyam...

tehetek en rola,h ezzt tortent? :((((( Ha kirandulni lehet a suliba nkm kell egy papir h valaki valalja a feleloseget ertem...ha nem valalja senki akkor nem tudok menni...es hat minek is valalnak az iskolaban a tanarok irasban a feleloseget ertem..? Az egyik tanar asztmonta nem valalja a feleloseget ertem mert a vegen ongyilkos leszek...Mar 2 eve ez van....es a legrosszab az egeszben h nem tudok semmit se csinalni ezek ellen...de ha megis tudnek akkor mit? :(((((


2013. júl. 13. 00:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az jó! írj, olvass, rajzolj, minden nap! -amiket tapasztalsz, átélsz, jó kifejezni valahogy, ezért kell a kifejezésformákat gyakorolni, mert ezek eszközök, hogy ne csak egy gomolygó homály legyen benned, hanem ki tudd fejezni magadat. Most hogy lesz tovább? vagy nyolcadikos vagy?
2013. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szeptembertol 8-os leszek...kiszemeltem magamnak egy bentlakasos sulit...(kolesz) es hat aszem nem fogok tudni oda menni a hatranyos helyzetem miat! Mar nagyon elegem van! Nem tudok semmit se csinalni,hogy koleszba tudjak menni...miert kell alandoan mindenben k.i.b.a.sz.n.i vlm szepen megmondva?
2013. júl. 13. 01:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Mondom én hogy túl sok volt a Harry Potter....
2013. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem szépen fejezted ki magad, Kérdező. Hátrányos helyzet miatt inkább esélyes valaki a kollégiumra. De, ha otthon, a nevelőszülők rendesen nevelnek, nem biztos, hogy az a jó neked.. Mit olvasol? Ma mivel foglalkoztál?
2013. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pilinszky János válasza:


TILOS CSILLAGON


Én tiltott csillagon születtem,

a partra űzve ballagok,

az égi semmi habja elkap,

játszik velem és visszadob.


Nem is tudom, miért vezeklek?

Itt minden szisszenő talány,

ne fusson el, ki lenn a parton,

e süppedt parton rám talál.


S ne félj te sem, ne fuss előlem,

inkább csitítsd a szenvedést,

csukott szemmel szoríts magadhoz,

szoríts merészen, mint a kést.


Légy vakmerő, ítélj tiédnek,

mint holtak lenn az éjszakát,

vállad segítse gyenge vállam,

magam már nem bírom tovább!


Én nem kívántam megszületni,

a semmi szült és szoptatott,

szeress sötéten és kegyetlen,

mint halottját az itt hagyott.


*

2013. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
te egy álomvilágban élsz... látszik, hogy fogalmad sincsen arról, hogy egy örökbefogadott gyereknek milyen jogai vannak/nincsenek. Valószínűleg megnéztél x sorozatot vagy filmet -mert ha olvasnál akkor a helyesírásod nem lenne ilyen kritikán aluli- és most az alapján próbálsz magadnak felépíteni valamilyen hazug sztorit. Keress barátokat vagy ne tegyél fel kamu kérdéseket.
2013. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok a jogaimal! Nem nezztem tul sok sorozatot..sot nem is nezek semmi fele sorozatot! Hat a helyesirasom kritikan aluli hat ez van...probalok rajta javitani...
2013. júl. 16. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!