Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum nem nagyon bírja a...

Anyum nem nagyon bírja a páromat! Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

A barátommal már másfél éve együtt vagyunk. Anyum nem nagyon bírja, mert számára nem "tökéletes". Igaz, hogy a barátom zárkózott meg burokban van, de anyám nem érti meg, hogy idő kell neki, hogy kinyíljon előtte...

A nővérem (egyik 25 éves és házas, másik 22 éves) szeretik őt, meg apumnak sincs semmi baja. Nagyim meg imádja. Az a baj, hogy anyum próbálja aput manipulálni.

A barátomról: 20 éves, OKJ-s hallgató, szülei jó módúak, rendes neveltetésben részesült, velem képzeli el a jövőjét.

Anyum meg nem bírja, pedig mindig kedves és udvarias hozzá a párom. Anyum meg néha tesz pár megjegyzést hozzá pl: te olyan hülye vagy

Nagyon idegesít és már nem bírom tovább.

Mivel eleve messze vagyunk egymástól keveset találkozunk, múltkor meg majdnem szakítottunk, anyám meg kiakadt, hogy mért vagyok még mindig vele. Meg olyanokat mond, hogy pasizzak már be, szedjek össze valami normálisat stb...

nagyon idegesít. Nagyon rosszul esik, hogy ilyeneket mond nekem.

Mit csináljak? Hogyan állítsam le?

Múltkor kijelentette, hogy nem segít ki pénzben, hogy leutazzak a barátomhoz. De mikor apu kérdezte, hogy van e pénzem oda-vissza a hegyre mondtam, hogy van (nagymamám segített ki). Apu ezt tudta és még a kezembe adott pénzt, hogy töltsem föl a telefonomat meg, hogy legyen elég pénzem. Anyum meg ott szidott le, hogy miért nem szóltam....


2013. jún. 25. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
*jegyre nem hegyre elírtam sorry
2013. jún. 25. 21:41
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Lehet,hogy mégsincs minden rendben vele.
2013. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Bizonyítson a barátod és idővel megenyhülnek.
2013. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bizonyított eleget, 5 órát utazik hogy velem legyen
2013. jún. 25. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A nővéreid párjairól hogy vélekedik édesanyád? Őket sem csípi, vagy csak a te barátodat tünteti ki ezzel? Mert ha az előbbi, akkor nem csoda, ha az utóbbi, akkor lehet, hogy tényleg nem stimmel valami és oka is van.
2013. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!