Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Szüleim 10 éve...

Mit tegyek? Szüleim 10 éve elváltak,3 éves voltam akkor. Apukámmal találkozom 2hetente, de most kiköltözött Ausztriába.

Figyelt kérdés
Szerintem apakomplexusom van, barátaim mondták, mert zavarban vagyok a férfiak körében, egy csomószor álmodom azt, hogy egy híres ember az apám, sokat sírok emiatt... Mit tehetnék ezzel? Anyukámnak nem mondom el, mert félek a reakciójától.

2013. jún. 25. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Az apakomplexus azt jelenti, hogy apáddal egykorú vagy idősebb férfiak jönnek be neked.

És még hallgatsz is a barátaidra. Grat

2013. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, okés, akkor mittomén mi a neve ennek, de nem is az a lényeg. Hanem az, hogy mit csináljak???
2013. jún. 25. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szedd ossze magad, es ird le ertelmesen, hogy mivel kene mit csinalnod.

Mi a baj? Hogy apad kikoltozott, vagy hogy hires ember, vagy hogy zavarban vagy a ferfiak elott? Fejtsd mar ki.

2013. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy feltornázod az önbizalmad, mert kb. a béka feneke alatt van. Meg amugy hány éves is vagy? 13: Barbizz és kifestőzz!
2013. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na. Azzal mit csináljak, hogy ne sírjak ennyit, vagy hogy múljon el ez az egész dolog, mert kezd nagyon elegem lenni belőle. Abból, hogy apa nincs itt, sose volt apám, mnt más normális embereknek, és hogy zavarban vagyok a felnőttek előtt. Ezzel mit csináljak
2013. jún. 25. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán hiányzik az apukád! Ésmég nem is vagy büszke rá mert nem egy hiresség, ami megmagyarázhatná azt hogy ritkán látod...


Mond meg neki, hogy hiányzik.

2013. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira hülyék vagytok, minek kell neki esni? Nyilván az a problémája, hogy bántja, hogy az apja lesz.rja, emiatt komplexusai vannak.


Mondd meg neki, hogy neked rossz, hogy nem látod, valahogy oldja meg, hogy érezd, melletted van.

2013. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!