Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek észrevették a...

Yeti41 kérdése:

Mit tegyek észrevették a szüleim hogy iszok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
ne igyál
2013. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

attól függ, hány éves vagy.

ha 16 vagy több, akkor kérdezd meg tőlük, hogy mi a jobb: ha megtanulod, hogy mennyit bírsz, vagy ha a 18-ik születésnapod másnapján alkoholmérgezéssel szállítanának kórházba.

(ezt nekünk az osztályfőnökünk szokta mondani)

2013. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
ekkora hülyeséget ... alkoholista az osztályfőnök? ... miért kellene megtanulni, hogy mennyit bír? ... egyáltalán miért kellene innia?
2013. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Igyál öcsém nyugodtan.
2013. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Igen, a szüleid észrevették, hogy iszol.

Kínáld meg apukádat is, úgy illik.

2013. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
Én napi 2-3L vizet iszom.A szüleim tisztában vannak vele és nem ellenzik.
2013. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

pedig így igaz. tinikorban tanulja meg az ember h mennyit bír inni úgy, h emberi állapotban maradjon. van, h túlszalad az ember a határokon, de a másnap elég nagy lecke. :)

16 évesen én is megittam húzóra a deci vodkát, kannásbort. 26 évesen meg ott tartok, hogy hetente 1 sör ha lecsúszik, de különösebben nem vonz, h igyak.


menj el egy olyan igazi csöves kocsmába, nézd meg, h milyen elkeserítő állapotban van ott a vendégsereg. na, ezek után mérlegelj, h megéri-e alkoholistává zülleni.

2013. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó teljesen igazad van köszönöm
2013. jún. 1. 20:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyit iszol? Valamilyen szint még normális, nálunk középsuliban az egész osztály ivott, én is majdnem minden hétvégén berúgtam, mégis kitűnő tanuló voltam, egyetemre mentem, ahol már ritkábban de szintén iszogattunk.

Most, munka mellett viszont már nem is kívánom, utoljára szilveszterkor ittam, akkor se sokat.


Engem is piszkáltak egy ideig, hogy minek inni. Viszont a mértéket tartottam, hánytam ugyan párszor de így legalább tudtam, mit nem bírok. Kórházba nem kerültem, saját lábon mentem haza, többen mentünk, vigyáztunk egymásra.

2013. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!