Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon a férfiak hogyan viszony...

Vajon a férfiak hogyan viszonyulnak egy ilyen nőhöz?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem a gyerekeket, és úgy tűnik, ezen az idő sem segít...igaz, fiatal vagyok még (22 éves), de én nem tudnám elképzelni magamat anyaként, egyszerűen kiráz a hideg a gyermekvállalás gondolatától is. A párommal már több mint 3 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk az összeköltözéssel még erősebbé vált. Igazából az a szerencsém, hogy a barátom se egy gyerekszerető típus, viszont az lenne a kérdésem, hogy nem válok így a szemében kevésbé nőiessé? Pl. ha bevásárolni megyünk, egyszerűen nem tehetek róla, de ha meghallom a gyereksírást, rögtön kiül az arcomra a véleményem...ettől még természetesen nem érzem rossz embernek magam, de azért kíváncsi lennék, hogy az ilyen típusú nőkről általában hogyan vélekednek a férfiak?


Előre is köszi a válaszokat!:)



2013. máj. 27. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez megosztó, az olyan hapsinak mint én, kész tökély egy ilyen nő, viszont aki az ellenkezője, az tuti olyan csajt keres akinek kell gyerek

20/F

2013. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hasonló a mentalitása,mint a Tiéd, akkor semmi gond. Gondolom megbeszéltétek, hogy nem akartok gyereket. Így mindig ő lehet az első helyen, kétlem, hogy bánná, főleg ha ő sem rajong a gyerekekért.
2013. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Kevés ffi van aki nem szeretne gyermeket...mégha késõn is.Elérik azt a kort,mikor elgondolkodnak,miért,kiért dolgoznak,élnek és ez döbbenti rá sokukat,hogy egy gyermek hiányzik az életükbôl.Amit most leírtam..élô példa..a legjobb barátom volt így.Nem akart soha gyermeket,eltelt 10év és addig beszélt az élettársának aki szintén nem szeretett volna gyermeket,míg megszületett a kislányuk (most 2 hónapos).Boldogok most nagyon,mindketten azt mondják jól döntöttek!
2013. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Én ugyanígy vagyok ezzel,csak pasiként.


24/F

2013. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd..én is olyan vagyok, aki utálja, ha a gyerekek sikítoznak a boltban, cukrászdában, buszon stb. Ilyenkor nagyon ideges leszek, hogy nem igaz már, hogy nem tudják megnevelni őket.

De mit teszel, ha egy számodra szimpatikus kisgyerek közeledik? Vagy egy kisbaba rád mosolyog? Akkor is undorodsz?

Félreértés ne essék, ez nem számonkérés, csupán tényleg érdekel, mert sokáig én is így éreztem, amíg nem találkoztam olyan kissrácokkal/kislányokkal, akik jól neveltek voltak, helyesek és teljesen levettek a lábamról, kedvem lett volna azonnal gyereket vállalni, pedig nem ismertem olyat, aki nálam jobban rosszul lett volna a gyereksírástól.

2013. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:) Azt kifelejtettem a mondandómból, hogy van egy öcsém (12 éves), akit imádok:D az unokatesóm féléves kislányát is szeretem, de a rokonok néha kérdőre vonnak, hogy nem szeretnék én is majd egyszer gyereket? Nagy családban nőttem fel, szinte az egész rokonságban mindenütt 2-3 gyerek van, de nekem nincsenek ilyen ösztönös érzéseim... párommal élvezzük a szabadságot, csak félek, hogy ezzel a kijelentéssel, hogy nem igazán akarok majd gyereket, nem tart elég nőiesnek...mert ugye egy nőből előbb utóbb anya válik, ez a természet rendje...:) ha értitek:)
2013. máj. 27. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám! :)


Egyébként én sem volnék jó szülő (páran meg is mondták), párszor egyidős ismerősöm rám bízta 3 gyerekét hogy vigyázzak rájuk, majdnem idegbajt kaptam mellettük annyifelé kellett figyelni. Kölykökkel elvagyok, de csak addig amíg nem kezdenek el hisztizni. Akkor nálam is szakad a cérna... :\


Hát kell ez nekem? :D


De egyébként én is így vagyok ezzel a gyerekvállalós dologgal, baromi zavarónak és tapintatlannak tartom ha ezzel piszkálnak hogy majd meggondolom (az ilyenek nem tudnak rólam semmit). És mi van akkor ha nem? Felnőtt ember lévén én dönthetek erről mert ez mindenkinek a MAGÁNÜGYE - másnak semmi joga hozzá hogy a magánéletemben vájkáljon ;) 24/L

2013. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nos, én szeretnék gyereket, de ugyanígy fel tud bacni ha valami neveletlen kiskölök üvölt az utcán, boltban, buszon.

sőt, még be is szólogatok félhangosan :)

a párom ugyanígy van vele. ő is szeretne gyereket, de neki sem túl szimpi ha valamelyik nem tud viselkedni. ő is simán beszól :D extrém sport költséghatékonyan :D


egyelőre várunk. 25 évesek vagyunk, korai is lenne mindkettőnknek. még élvezzük a szabadságot, szerencsére manapság nem kell feltétlenül megfelelni a társadalmi elvárásoknak.


ha közös döntés a gyermektelen lét, akkor nem leszel számára kevésbé nőies. ez nem ezen múlik. figyelj az alakodra, mindig legyen valami izgi program terítéken, beszélgessetek sokat, legyen közös hobbitok.

2013. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, úgy tűnik nem vagyok egyedül ezzel a dologgal:)
2013. máj. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!