Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magyarországon az Isabeau...

Booo96 kérdése:

Magyarországon az Isabeau nevet lehet anyakönyveztetni?

Figyelt kérdés
Szerintem gyönyörű név, ezt szeretném a kislányomnak
2013. máj. 24. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Áruld már el: mi a rákért derogál neked, és a hozzád hasonló kérdezőknek beírni az internetes keresőbe, hogy "magyarországon anyakönyvezhető keresztnevek" és felcsapni az I betűnél?


Csöppet sem tartana tovább, mint idejönni és egy totál értelmetlen kérdést feltenni.


Egyébként nem, nem lehet. Az Izabelt, Izabellt és Izabellát lehet anyakönyveztetni.


További gyp-s kérdések megelőzése végett: [link]


Vagy kérvényben kérheted a név engedélyeztetését még, de ha nem külföldi a férjed, akkor csak az "Izabó" kiejtés szerinti formát engedélyeznék, ha engedélyeznék.

2013. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kervenyezni lehet, de engedelyezni kiejtes szerinti irasmoddal fogjak. Az Iszabö nem tudom mennyire tetszene....
2013. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked gyönyörű név??
2013. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szép név. A véleményedre nem vagyok kíváncsi.

Előző normális kommentelők : Szerintem Izabó ként nyújtom be a kérvényt. Bó-nak szeretném becézni :)

2013. máj. 24. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
17 évesen nem korai még kicsit a szülés?
2013. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Egesz eleteben nem tudna normalisan bemutatkozni sehol, mindenhol betuznie kene es ugy neznenek ra mint ha egy masik bolygorol jott volna. Ne csinalj neki kulon torturakat szerintem es valassz egy hagyomanyosabb nevet.
2013. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szegény gyermek, jól kib.szol vele.
2013. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kerdezz meg tiz embert, ha nyolc azt mondja, hogy nem szep nev,, sot rettenet, akkor az is jusson eszedbe, hogy hanyan fogjak a gyereked csufolni a neve miatt. Te szeretned, ha Bo-nak beceznenek?
2013. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Iszabó? Ez szerinted szép név? Olyan, mint az iszapember.
2013. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!