Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözésben segitenétek?...

Elköltözésben segitenétek? Többi lent

Figyelt kérdés
na szal.. az van hogy utálok itt élni 23 éves vagyok.. kiidegelnek a szüleim utálom öket! semmi szabadságom nincs.. mindenért jelentést kell tennem.. rendeltem gamet a saját pénzemböl!! erre mutter lemndja a telóban a rendelést érted.. de m1.. szal hova költözhetnék pécs környékére? kapcsolatot nem akarok javitani semmiképp.. van féll milkó megtakaritott pénzem.. mellesleg állami gondozott vagyok.. szal vmi segitséget kérnék szépen.. értelmes válaszokat pls.. van érettségim+eladó szakmám ha ez érdekel vkit.. munkanélküli vagyok de álláskeresö..ELAKAROK INNEN MENNI és ezt nem légbölkapott ötlet.. köszi

2013. máj. 22. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezdhetjük előlről? Nem igazán értelek!


... kiidegelnek a szüleim utálom őket! ...

... mutter telóban lemondja a rendelést ...

... mellesleg állami gondozott vagyok ....


Most akkor mi van?

Állami gondozott vagy, de mégiscsak a szüleiddel élsz együtt? Szóval hogy is van ez, segítsetek már!

2013. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mint irtam nincs melom.. és nemtudok elköltözni a rákba már
2013. máj. 22. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

23 évesen ha az ember el akar költözni otthonról, akkor albérletet keres és nem a gyakorira ír ki érthetetlen zagyva kérdést.

(Aprod, jofogas, expressz, kiadoalberlet stb...millió ilyen oldal van, miért innen vársz segítséget? )

2013. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

elég szomorú, ha utálod azokat, akik magukhoz vettek, egy idegen gyereket, pénzt, fáradságot nem kímélve felneveltek.


és mégis mit vársz tőlünk? munkát, pénzt, vagy segítsünk pakolni? ha elég felnőttnek érzed magad, hogy lesajnáld a szüleidet, akkor intézd el egyedül

2013. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

"ELAKAROK INNEN MENNI"

Hát bammeg, akkor indulj!

2013. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

"A kérdezőnek komoly gondja van"

én azért meghallgatnám a szüleit is...


a fröcsögésedre meg semmi szükség. válaszolj a kérdezőnek, ne a válaszolókat mocskold

2013. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 6-os!

Neked a kérdező problémájának megoldására is van tipped, vagy csak a 4-esnek a kinyírására????


Mert azért azt se feledd el, hogy a kérdező várja a választ az olyan emberektől, mint amilyen ezek szerint pl. te is vagy, ill. tartod magad!

/1-es vagyok/

2013. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Első és legfontosabb, keress munkát, azután pedig olyan szállást, amit a fizetésedből tudnál fizetni. Vannak munkásszállók is olcsón, még Pesten is. A félretett pénzedet ha nem muszáj, ne éld fel, maximum kaukcióra albérletbe rakd be, azt később úgyis visszakapod. Sajnos ma már félmillió is nagyon hamar elmegy, ha nincs munka.

Számold ki, hogy mennyiből tudnál kijönni, kalkulálj bele utazási költségeket is (bérlet, benzin), mennyit költenél ennivalóra, mik az igényeid (szórakozás, ruha) és akkor kapsz egy havi átlagot, amit elő kell teremtened minden hónapban. Rengeteg olyan kiadás van ám, amire nem is gondol hirtelen felindulásból az ember, mint például mosópor, öblítő, ha ruhát akarsz ugye mosni, vagy a konyhában egy alap felszereltség (liszt, cukor, só, olaj, fűszerek stb.) ez sok apróságnak tűnhet de iszonyat kiadás. Mindig van nem várt kiadás, ha elromlik valami, vagy tegyük fel, ellopják az irataidat, kizsebelnek mondjuk. Szóval azért legyen mindig mihez nyúlni, ez is nagyon fontos. Nem lehetetlen, de nagyon szorgalmas és összeszedett embert kíván, hogy elindulj egyedül.

2013. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a tanácsokat ilyenekt vártam volna.. jade elfelejtettem magyarországon vagyunk mit várjon az ember... szánalom ez az ország..
2013. máj. 22. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Inkább az szánalom, hogy egy 23 évesnek ezeket a dolgokat el kell magyarázni. Józan ész.....
2013. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!