Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Operációs rendszer elrontva,...

Operációs rendszer elrontva, segítség! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a gépemen futott a win7 nem volt vele baj de egy kocsit meguntam. Leszedtem a win8 at de én mountoltam powerisoba. Ezt nekem senki sem mondta h nem kéne. Aztán jött a baj. Amikor ujrainditotta magát a gépem akkor leállt a poweriso. Ez olyan volt mintha kitéptem volna a lemezt a gépből. Azóta amikor elinditom kojön a win8 logo és aztán hibaüzenet, megprobáltam cdről de akkor sem ment, az xp megvan eredetibe, azzal is vmi baja van a gépemnek. Gondolkoztam a lonuxszal h felteszem rá és aztán átrakom win8ra. Mot ajánlotok?
2013. máj. 21. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Készíts egy linux live usb-t, vagy live cd-t és indítsd be arról a gépet, mentsd le ha van valami fonos adat és onnan lemezzel próbáld újrarakni a win-t.Átállítod a BIOS-ban hogy cd-ről bootoljon és úgy rakod be a win cd-t. Remélem érthető voltam.
2013. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Linux love usb? Az mi? Pendrivera rárakom a linuxot aztán meg a wint?
2013. máj. 21. 22:18
 3/5 A kérdező kommentje:
*live
2013. máj. 21. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem neked való dolog ez a telepítés, úgyhogy tegyél le róla!


Az viszont vigasztaljon, hogy néha azért eltalálod az i és az o betűket...

2013. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le tudnám írni pár oldalban a live os-okat meg hogy működnek stb. de most nincs kedvem és úgysem értenéd meg. Kérj meg egy hozzáértôt hogy csinálja meg.
2013. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!