Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám egy idegbeteg állat!...

Az anyám egy idegbeteg állat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer én vagyok az édes lánya, máskor meg rajtam vezeti le az idegességét.

Rájön, és elkezd velem ordibálni. Egy nem normális nő! Van egy mostohaapám, és ő a mindene, engem eldobott magától és nem kapok tőle egy csöpp szeretet sem! A nevelőapám előtt szitkozódik, szid engemet.

Mamám nevel, vele élek! Milyen anya az, aki a saját lányát hátulról bántja, kibeszéli, valamint a lelkébe tapos?

A múltkor kijelentette, hogy a bajaimmal, gondjaimmal nem mehetek hozzá, mert meg sem fog hallgatni és én nem érdeklem őt.

Arról nem beszélve, hogy egy pénzéhes állat! Ide ad nekem egy kis pénzt naponta, hogy főzzek magamra és mamámra , majd le is koptat!

Ez most mi? Már nem tűröm!!!

Aki tud kérem segítsen! És lehetőleg olyanok írjanak, kik komolyan veszik ezt az egészet, mert ez q....-ra nem vicces!



2013. máj. 16. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell átélned! Hány éves vagy?

Tisztelem a nagyszüleid, hogy ekkora áldozatot hoztak!

Annyit tudsz tenni, hogy vársz amíg nagykorú leszel, tanulsz, és elhagyod a múltad.

Hová vagy bejelentve?

2013. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

18 éves leszek. Hamarosan érettségizem, majd főiskolára szeretnék menni!

Most előrehozott érettségit teszek! Nehezen bírom, de ha fősulira fogok járni, akkor nem igazán fogok már vele törődni, ennyi vigasztal!

2013. máj. 16. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok és ugyan ez a helyzet. Átérzem sajnos.. :(
2013. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 46 éves vagyok, átérzem a helyzeted. Sajnos rossz hírim vannak, nem... ez nem fog változni, csak rosszabb lesz a helyzet. Az én anyám, mióta az eszem tudom, egy üvöltözős, kekeckedős, mindenkinél mindent jobban tudó, nárcisztikus személyésiégjegyeket viselő ember. Ember...inkább egy állat. Az apám vele él immár lassan 50 éve, nem is értem miért tűri el azt a viselkedést tőle nap mint nap, pedig neki köszönhet mindent, a palotát ahol a segggét meresztgetheti, ugyanis abban a kiváltságos helyzetben van, hogy megtehette, hogy 50 éves kora óta ne dolgozzon, mert volt egy hülye aki eltartotta. Apámat se értettem soha, miért nem vált el anyámtól. Anyám világ életében utált engem. Az egyetlen emlékeim gyerekkoromból csak az üvöltés, az hogy állandóan üvöltött. Velem, az apámmal, a kib....tt büdös k..va anyád volt a legszebb kifejezése, a rusnya, prasnya és hasonló választékos szitkodózódások közepette. Rengeteg vert, és nem kicsit, nem kis pofonkákat, hanem bele a fejem az íróasztalba, vagy az ajtófélfába. Kitépte a hajam számtalanszor, hajamnál fogva végighúzott a 7 méteres, szőnyeges nappalin a földön, rúgot, ütött ahol ért. Egy agreasszív barom volt, és az a mai napig, mert hogy még él. Kiszívja vérem is. Az ember magánéletétől kezdve mindenbe bele szeretne ugatni, ha hagynánk. A férjem előtt egy ideig disztingvált, de hát az ember nem tudja magát meghazudtolni. Cseng a fülembe, mikor mondja nekem 14 éves voltam, hogy fujj, ugyanolyan rusnya vagy, mint a nagyanyád. Van egy öcsém, ő is kapott néha, de ő volt a kedvenc, őt nem igen bántotta. De az üvöltés, a lelki terror mindennapos volt. Gondolhatod, panelben laktunk, volt olyan lakó aki máig felemlegeti hogy az anyámtól évekig hallgatták a veszekedést. Sohasem volt egy támogató szülő, mindig csak egy lealázó, degradáló, lehúzó ember volt. Bármit csináltam vagy bármire törekedtem az életben, az minek, azzz egy marhaság, hagyjál már ilyen hülyeségekkel, a sikereimnek nem örült, csak a negativitás mindig. Mint lány az anyjára se számíthattam soha. Soha semmit sem lehetett vele megbeszélni. Semmit. Olyannyira elfajultak nálunk a dolgok, hogy a pofájába vágtam mindezt, és már jó ideje nem beszélünk és nincs kapcsolatunk. Ennek másképp sosem lesz vége.

Olyan szintig fajult ez, hogy már egyáltalán nem bírtam elviselni. Képes lettem volna neki menni.

2023. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!