Az ország szégyene a lázár, mondta egyszer azt, hogy "mindenki annyit ér amennyije van...."
Ne hidd el,nincs igaza.
dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
22/43 anonim válasza:
diplomával is lehet ennyit keresni.... egyébként vicc az egész
dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
23/43 anonim válasza:
a sulitársai nem biztos hogy igazat mondanak... azért 600at pályakezdőként nem mindenhol keresnek és az sem annyira sok pénz
dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
24/43 anonim válasza:
Erről egy ismerős jut eszembe, akinek csak a lánya létezett, mert az mérnök lett. A két fia meg ment a kukába, csak szapulta őket. Az egyik személyi edző, a másik meg vállalkozó. A pasas amúgy szintén mérnök végzettségű volt, erre verte a mellét, de max a tanításig jutott el a szakmájában és nem is abban dolgozik. Ja, és mindenkit, aki nem mérnök szakon végzett büfé diplomásnak meg hülyének nevezett állandóan 😄
dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
25/43 anonim válasza:
Örülnék, hogy dolgozik, nem rajtam akar élősködni. Támogatnám, hogy tanuljon olyasmit, amivel kicsit jobban kereshet. Megvigasztalnám, a mérnöki tanulmányok nehezek, és ha hibázik a munkájában, annak súlyos következményei lehetnek. Nem baj, hogy most derült ki, hogy nem ez az ő pályája. Támogatnám pl hogy matek és/ vagy fizika vagy informatika szakos tanárnak tanuljon. Most elég jól alakítják a pedagógusbéreket, főleg a pályakezdőké jobb, mint a minimálbér.
dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
26/43 anonim válasza:
Nem tartanám szégyennek.
Arra gondolnék, hogy talán nem volt kitől örökölnie olyan nagy észt :D
Jó szakmunkásokra legalább annyira szükség van, mint mérnökökre.
Lehet belőle vállalkozó, és akár többet is kereshet, mint a volt évfolyamtársai.
dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
27/43 anonim válasza:
hagyátok ez a kėrdezö tett fel már kérdést ,hogy 280 keres vidéken nettoba 160 órát dolgozik szülei tehenészetében is és nem ihat naponta 1 ezer ft sört sem.
25 ja, 25 alatt keres jól, mert addig szja mentes. De ha végig gondolod, ha leghamarabb 18 évesen kezdi az egyetemet és 23 évesen fejezi be csúszás nélkül, akkor is csak 2 évig szja mentes. Utána meg lesz a br 500 nettóból 350 nettó. Az viszont siralmas amellett, hogy mennyi munka van munkaidőnk kívül is egy tanárnak, plusz a bajos szülőkkel, gyerekekkel veszekedhet. A tanári pályára pont nem biztatnám.
dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
29/43 anonim válasza:
Ez a folyton mindenbe is belelátó,, már kiírta egyszer" meg hasonlók mekkora hülyeség!Itt több ezer ember írkál mindet is olvastad?Te észkombájn..Ugyan már van hogy nekem is ezt írkálja valamelyik okos mikor nem én írtam azt a másikat..
dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
30/43 anonim válasza:
Megbukott a mérnöki szakon
Ilyent csak az ír le, akinek köze nincs a felsőoktatáshoz és nem is ismer senkit, aki oda járt valaha. A 80 feletti anyós nem mond ilyent, simán megmondja, hogy egyik unoka élelmiszermérnök, a másik építész, a veje meg faipari mérnök.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!