Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális hogy apám...

Mennyire normális hogy apám elvárja hogy a városba járjak visszaváltható palackokat kukázni ami egyébként törvény sértés szó szerint lopás és azt akarja hogy a visszaváltható palackokból tartsam el magam miközben ő 500 000 forintot keres?

Figyelt kérdés

Tehát simán el tudna tartani és 20 óra után nem használhatom a wifit mert olyankor aludni kell és ha kapok tőle kaját (havonta egyszer kétszer) az pörkölt de szigorúan csak ő szedhet nekem is hogy nehogy túl sokat szedjek ? Ez mennyire normális? 23/F


Egyébként skizofrén vagyok de most intézem éppen hogy legyen munkám



tegnap 19:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha romák vagytok akkor nem meglepő fater kérése Xd
tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát "havonta egyszer-kétszer " kapsz kaját, de még életben vagy...ahham.

Szerintem akkor hívd fel a Guiness rekordok könyvét, abból lesz valami lóvé, ha bekerülsz. 😅

ma 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen havonta egyszer kétszer kapok kaját és közben minden nap keresek a kukázással 400-600 forintot amiből kaját veszek. A többiek megértették úgy tűnik neked nem sikerült és még paraszt is vagy
ma 09:46
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem ide írogatnál munkaidőben, hanem mennél pénzt keresni, akkor több is lehetne.
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem lehetne több mert mások is szedik és nekem minden nap csak ennyi marad
ma 11:58
 16/16 anonim ***** válasza:
Korábban kellene kelni, mint azok a mások.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!