Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális hogy apám...

Mennyire normális hogy apám elvárja hogy a városba járjak visszaváltható palackokat kukázni ami egyébként törvény sértés szó szerint lopás és azt akarja hogy a visszaváltható palackokból tartsam el magam miközben ő 500 000 forintot keres?

Figyelt kérdés

Tehát simán el tudna tartani és 20 óra után nem használhatom a wifit mert olyankor aludni kell és ha kapok tőle kaját (havonta egyszer kétszer) az pörkölt de szigorúan csak ő szedhet nekem is hogy nehogy túl sokat szedjek ? Ez mennyire normális? 23/F


Egyébként skizofrén vagyok de most intézem éppen hogy legyen munkám



tegnap 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez igaz amit írsz és nem a betegséged miatt látod torzultan a valóságot, akkor lehet emiatt a bánásmód miatt lettél szkizofrén, a kínzatás miatt es a megaláztatás miatt.

Nem normális amit tesz es amit elvár tőled

tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Úgy elképzelem fatert 25-30 év múlva, amikor majd egyedül üldögél otthon és rí, hogy a gyereke leszarja. Mint a szívszorító nagypapás karácsonyi filmklipecske, amikor a magányos öreg eljátssza a saját halálát, hogy elmenjenek hozzá a családtagok. Okádék az ilyen ember és nem való szülőnek.
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Őőő... Szerinted, mint kellene csinálnia? 23 évesen elég elvárható, hogy legyen saját jövedelmed, kivéve persze, ha tanulsz, de már akkor sem lehetetlen.
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
A viselkedés nem normális az biztos, ha így van, de biztos jársz az utcán, és rengetegen szedik nem feltétlenül kukákból. De szerintem egy újabb hisztiről van szó.
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
3 as, otthon vagy, a kérdező beteg, szkizofrén, mit dolgozzon
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Köszi a lepontozást (2-es vagyok) gondolom az sem jutott el a csökött agyatokig, hogy skizofrén és nincs munkája, most intézi hogy legyen.
tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Alultápláltak sajnos, 6 os, abszolút jégen vannak ez van a szkizofren is fittebb náluk
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Magánban leoltott: :)


"Pont most volt egy kérdés nemrég amiben azt kérdezte a kérdező hogy hogyan ne kapja el az anyjától a náthát ott pedig kiderült hogy a fickót 33 évesen az anyja eltartja mert skizofrén én is skizofrén vagyok. Engem mégsem tartanak el. Hm? Mi nem világos? De nyugi dolgozni fogok házam is van úgyhogy nyugi"


Tehát 23 évesen háza van, de eltartatná magát. Mert skizofrén.

tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
És te meg kretén, 8 as
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Ideje lenne aludni.
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!